SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-karnityna po raz setny ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja uwazam ze l-karnityna to srodek kosmetyczny:)ale spoko jak juz chces kupic to nie olimpu bo tam 1 tab/300mg tylko albo mlo-1 tab/1000mg albo Carn 1000 hi-teca tez jest w dawce 1000 mg. ahaa a co do ceny to te dwa kosmetyki kosztuja ok 80zl kazdy

BeZ KaSy NiE Ma MaSy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka wszystkim. Czy ktoś może mi od początku do końca wytłumaczyć co to jest ten efekt jojo??

Masta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
efekt jojo: zaczynasz sie odchudzac stosujac niskokaloryczna diete niewystarczajaca dla Twojego organizmu, cwiczysz an silowni, spalasz tluszczyk, lecz caly czas jestes wyglodzony, twoj metabolizm coraz bardziej sie obniza pracujac na jak najwolniejszych obrotach oszczedzajac i tak male zapasy energi ktore dostarczas przez niewystarczajaca ilosc kalorii albo po prostu przez glodowanie, w koncu zaj...cie wygladasz no i znowu zaczynasz pozerac tony jedzenia a twoj metabolizm przez dlugi jeszcze czas pracuje na zwolnionych obrotach i co sie dzieje?! tluszczyk sie odklada bo twoj organizmowi trudno jest powrocic do dawnej, szybszej przemiany materii, morał z tego taki , ze stosujac diete trzeba to robic stopniowo nie zagladzajac sie na smierc bo na dobre to nie wyjdzie nikomu aha i jesc w taki sposob aby tak juz zostalo, nie przezycac sie pozniej na TŁUSTE KALORIE - FEEE

Tomeq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam się, jeżeli tak proponujecie therme pro, czy to jest naprawdę takie dobra? Boję się o swoje serducho jeśli tak piszecie. A w ogóle jeżeli szkoda kasy na karnitynę to ile kosztuje therme pro?ja brałam karnitynę przez dwa miechy i chodziłam na siłownie po godz dziennie no i w domku jeszcze z godz. czy są jakieś rezultaty jako tako nie widzę, ostatnio mi się nie chce ale nadal biorę, ale póki co efektu jojo nie ma. Ja chce wyrobić sobie mięśnie, i troszeczkę schudnąć, lub utrzymać wagę. Czy therme pro jest naprawdę aż takie dobre? Nie ma żadnych skutków ubocznych?

Malwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5185
therma ma duzo skutkow ubocznych ktore moga ale nie musza wystapic
jednym z nich jest np. kolatanie serca
mnie przykladowo po thermie klulo serce
zastanow sie lepiej nad porzadna dieta

I ain't a killa but don't push me

One 44, two 45's, 3 loaded clips, 4 niggas roll, one nigga drives
500 Benz, 6 reasons why, This kid should die, We shootin every motherf*cker outside

WITAMINY - ZESTAWIENIE: http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109896 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
Therma Pro napewno da Ci więcej niż l-karnityna(która raczej nic nie daje),a skutki uboczne mogą się pojawić,ale nie koniecznie.Zależy to od twojego organizmu.

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malwiska , ile masz lat?

Ruła musi być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie walczę z nadwaga, lecz chciałabym porządnie wyrzeźbić sobie ciało, tylko nie wiem, jakiego by środka użyć, już próbowałam wielu, ale nie natrafiłam na coś bardzo dobrego. Mam nadzieję, ze mi pomożecie.

Malwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
Propnuję najpierw ułożyć sobie odpowiednią dietę,to podstawa.Nie zapomnij również o aerobach.Jeżeli nie walczysz z nadwagą to powinno wystarczyć. xxxxxl.

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 18 lat, już od pół roku chodzę na siłownie, a moja waga jest niska jak na mój wiek tzn. 46 kg, a ale ja chce rzeźbić mięśnie i utrzymać moja wagę, choć liczę się z tym, ze jak zacznę mieć więcej wyrobionych mięśni to przybiorę na wadze.

Malwa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to brać?

Następny temat

Pro lecytyna ??????????

WHEY premium