SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-TYROZYNA - czyli co mowi farmaceuta :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
garenge - kalendarza w domu nie masz? nie odswiezaj starych tematow tylko po to by opowiadac o swoich perypetiach rodzinnych. Osobiscie w aptekach uslyszlaem juz tyle bzdur ze szkoda gadac (np to, ze tlenek cynku magnezu jest chelatem, tudziez, ze kreatyna jest budulcem wlosow, ze azytromycyne mam brac razem z posilkiem...), wiec nie zareczaj za wszystkich farmaceutow swiata ze sa nie omylni - bo sie osmieszasz. Poza tym polemizujac z czyjas teza - staraj sie niepoddawac w watpliwosc czyis mozliwosci - bo to nieeleganckie.

Co do Twojej wypowiedzi o guaranie, to wiedz, ze guarana jest wlasnie zrodlem kofeiny. ALe faktycznie - tego tez czesto w aptekach panie farmaceutki nie wiedzą...

soltys88 - vinpocetyna na przyklad...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4528
bo nie liczy się papierek, a wiedza i w aptece też często stojąc w kolejce słysze róźne "dziwne" rzeczy

Zmieniony przez - maniuś20 w dniu 2009-03-29 11:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Ale chyba nie tylko kofeina działa w guaranie pobudzająco...

Tauryna też pobudza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4528
a od kiedy w guaranie jest tauryna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
Witam,
w sumie to mój pierwszy post na tym forum, czytałem niektóre opinie i niektórzy mówią że l-tyrozyna nie działa tak jak piszą itd itp...generalnie mają racje, jeśli będzie sie brać tak jak jest napisane na opakowaniu. Mój sposób to 8 tabletek na czczo !!! Efekt jest wtedy naprawdę widoczny przez cały dzień i czuć, że to działa, ba nawet kopie lepiej niż w reklamie! Na czczo, jakieś 45 min przed śniadaniem i po prostu żyć nie umierać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
wiec herobywran - zanim nastepnym razem cos napiszesz - patrz na daty. Gornicy sa tutaj eliminowani. Jesli juz chcesz cos dodac - to w aktualnych tematach
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wrzesniowy cykl;)

Następny temat

kreatynę trec 400g+taurine +500g, dekstroze wpc 80 -800g

WHEY premium