SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LOL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekaw jestem w jakim stopniu
1 cykl (100 tabletek metanadolu)
odbija sie na funkcjonowaniu nerek i wątroby
oraz jaki ma wpływ na stan psychiczny na cyklu i po cyklu

oraz czy 18 lat - to wciaz duzo za mało jak na pierwszyws (i ostatni cykl)

(nie wiem czemu ale pewnie zaraz zjawia sie spamerzy i zawala post bezsensownym spamem ale pisze i tak posta bo po to w koncu jest foroom)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
spamów tu nie ma , najwyżej ktos po tobie "pojedzie".
I nie dziw sie 18 lat to zbyt mało by faszerować sie takimi środkami.
Wszelki doping "powinno" się stosowac kiedy juz wyczerpałeś naturalne srodki rozwoju, kiedy idealnie dobrana dieta, trening i suplementacja nie daja efektów.Także ze względu na 18 lat i nieustabilizowaną gospodarke hormonalną, masz pewne,że skutki uboczne odczujesz znacznie mocniej teraz lub w przyszłości.
Nie wnikam w Twoja wiedze o dopingu, ale wnioskuję,że skoro pytasz o metanabol to wiesz niewiele( oczywiście mogę sie mylić).
Pamietaj jednak że 18 lat to naprawdę za mało,żeby brac sie za tego rodzaju specyfiki.
Duży rosnij na czysto. hej

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem wiem wiem!
czytałem juz o tym duzo!
ale chodzi mo jakies przykąłdy z zycia wziete
i zdaje soebie sprawe ze jestem za młody ale juz postanowiłem ze to bedzie pierwszy i ostatni cyklik (bo na cykl to chyba za mało)

wiem ze uwazacie ze meta to syf ale sie z tego co widze daje duze efekty (przynajmniej z pierszyma razem)

a ja zrobie wszystko dobrze , zrobie sobie badania nerek i wątroby (przed i po cyklu)
wezme osłonki itp..
zdaje sobie sprawe co musze robić w trakcie i po cyklu

ale mimo tego boje sie zacząc cykl i chce zminimalizowac efekty uboczne


spice :znam linka ale mimo to dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc po co te młode chłopaczki są szprycowani przez swoich trenerów tak że 20 letni chłopak 220 kg wyciska ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Jacy chłopcy?

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm moze i o dopingu nie wiem bardzo duzo
ale mysle ze krzywdy sobie bym nie zrobił

pytam o metanabol bo jest to
- napopularniejszy
- najlepiej dostepny
- "wyprubowany"
- mysle ze mimo negatywnych opini nie jest aż tak zły ( efekty daje zadawalajace)
- minusy równiez znam ale cóz nie ma nic bez poswiecen...

no ia bardzo dla mnie wazne jest to ze jest w tabletkach bo zastrzyki nie wchodzą u mnie w rachube , mam poprostu taki paniczny lęk przed igłami ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze 1 słownie jeden cykl nie wyządził by duzego spusztoszenia w organizmie

a jezeli o mnie chodzi to byłby włąsnie jeden (wieze w swojasilna wole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leonstar byłeś kiedys na jakis zawodach w wyciskaniu ? Ja byłem w Rykach na Mistrzostaw Polski i koleś który miał 18 lat wycisnoł 190 kg jak do klopa poszliśmy z kumplami sie odlać to koleś sobie zastrzyk walił, jeszcze strzykawke zostawił !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
No własnie 1, a co chcesz osiągnąć, czego oczekujesz po tym cyklu?

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kloper: ale ty mowisz o extremalnych sytuacjach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypowiedz się !

Następny temat

Clomid czy cos innego??

WHEY premium