SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LODY na redukcji?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1095
cytat Radka Słodkiewicza mistrza Polski i Europy w kulturystyce:
"chcesz być karateką to pij mleko chcesz miec wyraźniejszą rzexbe i mniej tłuszczu-wyrzuć je i wszelkie jego przetwory"

Nie chce sie kłócić być może macie rację,jednak na innym konkurencyjnym forum piszą inaczej, ja zostaje przy swoim :D


Zmieniony przez - technoman w dniu 2006-05-02 19:24:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 790
Hmmmmm ... tam zamiast tego karateki powinno być raczej kaleki ... bo mleko jest nie zdrowe ... aczkolwiek miałem przyjemność rozmawiać z byłym mistrzem Niemiec w kulturystyce i o nabiale mi nic nie mówił ... a wręcz na odwrót bo powiedział abym go spożywał ... Kwestie są podzielone ... jedni go tolerują inni nie ... skupmy się na temacie postu a nie odbiegajmy w bok ... pozdrawiam

"TRAIN HARD - FEEL GOOD!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 284
O ile się orientuję to nabiał jest zalecany w redukcji ze względu na białko, zwłaszcza dla osób nie przepadających za mięsem. Białko powoduje, że nie wzrasta tak szybko poziom insuliny we krwi, o co właśnie chodzi.Bo co innego jeść jeśli się nie je mięsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 790
Zgadzam się ... Na pozbycie się wagi - Dieta wysoko białkowa której jest wiele odmian - hollywoodzka, Atkinsa, Cambridge .......

"TRAIN HARD - FEEL GOOD!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta w NT

Następny temat

Indeks glikemiczny (IG) - Produkty

WHEY premium