SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LK dobry towar?!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
nie masz deczki tylko npp kolego....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 849
ale chyba działa podobnie tylko niema takich skutków ubocznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
3 tydzien cyklu zacząłem i powiem że siła bardzo na plus. W łapie już cm jeden zrobiłem. robie dwa strzaly w tyg z tescia i jeden deki i tak przez 8 tygodni pociągne. Narazie jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 597
mile wspominam propa z LK jeden z leprzych jakie brałem potem gdzie zniknoł z moich rejonów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 612 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23199
z testami chyba ok, ale na inne srodki wiele osob sie zalilo ze wyj**ki z tej firmy np deka

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 597
prop,winko,metka tren to działało ale jesli chodzi o deke to faktycznie pozytywów nie slyszałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 792
Nie wiem co mam o tym myśleć każdy mówi ze testopilin 100 z LK działa, biłem go jakiś 1 rok temu i powiem szczerze że mocno zaniżony mi się trafił i do tego wino desama fack :( i z cyklu dupa wyszła. Z mojej okolicy ziomki szamią metkę i antka LK i opinie jak najbardziej pozytywne co do soków ja nie polecam osobiście...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 157
Witam. Przede mną jakoś chyba 6 tydzień cyklu. Siła cały czas do przodu, łapa też masa ustała w 4 tygodniu na mniej wiecej 120 kg i stoi i dobrze bo już obciążenie na plecach czuje. I cały czas robie dwa strzaly tescia i jeden strzal deki w tygodniu. Mam jeszcze 3 albo 4 strzaly deki bo tam 10 ml to na pewno nie bylo najwyzej 9ml. i teścia mam 8 strzalow. Na odblok mam dwa strzaly hcg i 30 tabsów clomu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 157
tak z ciekawości chcialem zapytać. czy hcg jest obowiązkowe na odblok? Nie brałem niewiadomo jakich dawek w cyklu bo dwa tescia i jeden deki na tydzien to nie duzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 792
deka jeśli tam była to bardzo blokuje przy połączeniu test + deka HCG jest obowiązkowe, kup sobie 5000iu i bił 1000iu co 2 dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan

Następny temat

Metka Razak faka? czy org?

WHEY premium