SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LK dobry towar?!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 723
a jak mam npp (dubolin100)+prop tez musze brac hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14689
jestes rok na forum a podstaw nie znasz..... co ma za znaczenie czy npp i dd? jedno i drugie to nandrolon....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 723
bo z kims rozmawialem i mówił ze mozna spokojnie zastosowac clomifen i bd dobrze pytałem zapobiegawczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19829 Napisanych postów 67555 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 561615
Różne poglądy są na różne sprawy. Są tacy co tylko biorą clo bez nolv/hcg i dobrze im jest. Lata temu tylko tak robiono pct i jakoś się funkcjonowało normalnie, nie wspominając już o braku pct u większości z nas na początku brania saa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 157
Ja dopiero po 3 cyklu PCT zastosowałem bo nie wiedzialem ze trzeba brać takie cuda. Ale tak to jest jak sie bierze za coś o czym nie ma sie pojęcia. I powiem że 3 cykle zrobiłem pierwszy 10 tescia jelfy i 100 mety 10mg. Drugi 20 omki i 100 mety 10mg a trzeci 20 tescia, 10 trenu i 100 tabs winka i nie zauważyłem żeby jakoś mocno mnie zblokowało. Co prawda może dłużej zeszło w "łóżku z narzeczoną" ale nic złego sie nie działo ;p. Kiedyś przeczytałem artykuł ze hcg bierze sie tylko jak zauważy sie ze jajka sie skurczyły dlatego zapytałem czy brać mam hcg czy nie i sam clom zastosować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 25012 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150160
bierz. hcg po bardziej blokujacych cyklach dla mnie wazniejsze niz clom/nolva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49721 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
podepnę się pod temat bo nie ma sensu nowego zakładać.
Jak to wygląda? Bo pierwszy raz mam w rękach ten lab -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 792
Biłem testopilin-100 jakiś rok temu 3 flakona wyglądał identycznie leciał z winem. Osobiście schodziłem z omki 250mg e3d na dawkę 150mg e2d propa z 50mg wina deo co 2dni i odczułem olbrzymi spadek libido i utratę samopoczucia oraz zastój w przyrostach po odstawieniu omki więc mogę powiedzieć że testopiin u mnie w lubelskim zaniżony jest i to mocno
1-5 meta 30mg
1-8 omka 250mg e3d
8-12 prop 150mg e2d
8-12 ino 50mg e2d

Zmieniony przez - xpompa w dniu 2013-03-12 09:17:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 19829 Napisanych postów 67555 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 561615
Jednak obecnie LK co raz częściej zaskakuje pozytywnie niż negatywnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 792
Osobiście testowałem 2 środki prop słabo a metka super :) Co do tej firmy to u mnie w okolicy cypek susta i deka bardzo czysto z LK lata i ludzie mówią że działa...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan

Następny temat

Metka Razak faka? czy org?

BF