SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LK dobry towar?!

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez flex1976 z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Witam. Kupiłem ostatnio 20 enana i 20 deki z firmy LK. Wstawiam foty niech ktoś się wypowie o tym towarze czy oryginał, czy dobry itd. Zdarłem już te plomby bo miałem zacząć dziś cykl ale wstrzymam się jeszcze troche. Czekam na odp.










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Może być OK. Trudno powiedzieć co masz w środku. Przywal dostaniesz odp.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
Do strzykawki zaciągnąłem 1 ml. Płyn jest biały. Od jutra zaczne cykl i zobaczymy jak będzie. Mam nadzieje że towar ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1046
biały w sensie przezroczysty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
enan dobry,bilem

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Libol to pierwsza wyyebka deci jaka kupilem, to bylo jakies 8 lat temu teraz jak stoi nie wiem, pewnie loteria tak jak wtedy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
z 7lat temu na Libolu solo poszlo mi z 8kg na wadze a libido kosmos

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
ja też sie na libolu zawiodłem, nawet 2 razy wiec już nie tkne, ale enana kumpel bił i zadowolony. ale ogólnie większość środków raczej ok. u mnie wszyscy podniecają sie antkiem z lk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
j/w też slyszałem, że antek z lk daje rade.
lk ma dobrą metke i clen, pewnie reszta podstawowych srodków typu testo tez jest Ok.
z deca celowałbym w inną firme.

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 836
ja mam LL deczke Dubolin-100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 836
wszystko takie samo tylko nazwa inna jeszcze nie biłem niewiem jak dziala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan

Następny temat

Metka Razak faka? czy org?

WHEY premium