SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LIPOMASTIA. POMOCY PROSZĘ!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
Otóż odkąd sięgam pamięcią mam problem z piersiami, a mianowicie mam duże (chyba lipo) przy wzroście 194(104kg). Problem wygląda tak opisze go krótko i na temat:
-gdy jest mi zimno, mam dreszcze,myje sie chlodna woda, itp mam piersi normalne widoczny sutek itp... ale przewaznie mam dziwne wieksze piersi nabrzmialy sutek spore piersi (jakby piłeczka ping pongowa była wsadzona) ale raz sa normalne ale raz takie prosze o pomoc błagam !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4264
jezeli pod sutkami wyczuwasz guzki to mzoe byc to ginekomastia natomiast jezeli jest to lipomastia towystarczy zrzucic tluszcz i wszystko powinno byc ok najlepiej jakbys wrzucil jakeis foto

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
http://zapodaj.net/7ddcd2cb13db.jpg.html
Proszę tu fotka, robilem ją jak miałem (dzwinie to zabrzmi, jak mialem3/4 wielkosi bo to ylo rao wstalem a gdy normalnie to sutka nie widac raz normalne sa... juz nie wiem co robic) guzka nie wyczulem, poprostu mamwrazenie jakby mial za duzo tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
A czujesz grudki pod sutami ?

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23
nie nic nie czuje porostu za duzo tluszczu jakby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
smigaj do dzialu odchudzanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4264
na gino to nie wyglada takze zrzucisz pare kilo i bedzie ok

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie masz guzków pod sutkami to nie gino .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2579 Napisanych postów 5115 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78302
Panowie, w temacie gino.
Miałem lipo odkąd pamiętam do czasu kiedy zrzuciłem dużo kg.
Czytając jednak cały czas podobne tematy wydaje mi się, że jednak to gino.
Klata wygląda normalnie odkąd jestem szczuplejszy (mam fotke w profilu).
Czy nieleczone gino, może przynieść jakieś konsekwencje prócz oczywiście wizualnego?

Nie wiem czy to gino, czy lipo, trudno byłoby macać kumpli lub brata , a suteczki do macania to tylko od mojej Ukochanej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gino nie będzie jakoś wpływać na organizm oprócz efektu wizualnego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4264
pomacaj sie troche po sutkach posciskaj troche i jak nie wyczuwasz pod sutkiem zadnych grudek guzkow to znaczy ze nie ma gino

"konsekwencje naszych czynów odbiją się w przyszłości echem.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brodawki sutkowe u mężczyzn.

Następny temat

"prawie" przepuklina

WHEY premium