SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY!!!Proszę o prawdę...gino

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
Witam, mam 18 lat od około 8 mam duże piersi(ginekomastia, lipomastia) od tych 8 lat praktycznie nikt nie widział mnie bez koszulki. Łatwo jest obliczyć że od 10 roku życia ANI RAZU nie chodziłem po plaży czy przebierałem się normalnie na WF.ćwiczyłem trochę na siłowni ale żezbie wszystko prócz klaty.
Matka ciągle mówi mi że nie mam się czego krępować i jest to wyłącznie moja choroba psychiczna, ale nie sugeruje się jej zdaniem bo wiem że nie powiedziała by mi bolesnej prawdy.

Mam wielką prozbe abyście zobaczyli moje zdjęcia i powiedzieli czy mam się czym przejmować, czy rzeczywiście mój problem widze tylko ja sam. Postanowiłem umieścić tu swoje zdjęcie ze względu na pełną anonimowość.

bardzo dziękuje za obiektywne komentarze, i odpowiedz na pytanie "mam się czym przejmować, czy nie??"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 463
To lepiej poczytaj temat na tym forum, masz okolo 500 stron lektury, może coś tam znajdziesz ;)

Można jakoś miec ta operacje zrefundowaną, ale z tego co czytalem, szczerze nie polecam. Jest robiona niedbale, często wiązą się z nią jakieś powikłania.
Prywatnie ceny są różne. Dr Rylski, uznawany na najlepszego w tej dziedzinie, bierze ok 1500zł za operacje, a inni, czesto mniej kompetentni, nawet do 5000zł.
Mam mam 17lat i poważnie się zastanawiam na poddanie się operacji. Ale u ciebie nawet niewiadomo czy to gino.

Poczytaj temat poprostu masz w dziale "Zdrowie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699787
o gino/lipo na forum było już wiele tematów
użyj wyszukiwarki i poszukaj
czytaj i wyciągaj wnioski
nie pomoże ,udaj się do specjalisty-lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No to umiesc to zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29


Sorry chłopaki taka mała wtopa.
Dałem fotki do oceny a fotek nie wstawiłem już naprawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
I co do kolegi specjalisty, ja nie prosze o pomoc tylko o opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699787
moja opinia jest taka:
przesadzasz
zacznij trenować ,poprawisz sylwetkę i będzie gites
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
mam 185cm waże 82kg trenuje box (amatorksa z powodu mojego kompleksu) trenowałem na siłowni i naprawde widze efekty wszędzie tylko nie w tym miejscu na którym mi zależy, obawiam się że jedynym wyjściem jest operacja. a ja w wieku 18 lat nie moge se na nią pozwolić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29


mam 185cm waże 82kg trenuje box (amatorksa z powodu mojego kompleksu) trenowałem na siłowni i naprawde widze efekty wszędzie tylko nie w tym miejscu na którym mi zależy, obawiam się że jedynym wyjściem jest operacja. a ja w wieku 18 lat nie moge se na nią pozwolić

pare fotek pozowanych aby wam to udowodnić a przy okazji mam okazje to pokazać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29


.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron

Następny temat

Bol Plecow

WHEY premium