SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LIBIDO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
sQs: nie mialem zadnych sajdow, za***iste samopoczucie za to i poprawa libido...

Deliver: tu nie chodzi o to czy sie zakochal tylko o to co zrobi (nawet nie majac stalej dziewczyny) jak znajdzie sie z napalona niunia po imprezie w lozku...moze nie kazdy doznaje takich zdarzen w kazdym badz razie ja tak i widze ze sQs'owi tez nie jest to obojetne

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
hehe dziekofka i pozdro Releaser wiecej takich jak ty to świat byłby piękniejszy

Ile wszamałeś tego provironu i w jakich dawkach? I wiecej cie juz nie męcze

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
.. no ba ! .. swiat bylby super

szamalem 20-25mg codziennie rano, akurat po drugim sniadanku i kawce sie fajnie rozkrecal

powodzenia bracie
pozdrow niunie, powiedz ze bedzie dobrze

ps: wrzuc jej fote (twarz mozesz zakryc jak chcesz)

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Byle nie workiem

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
dzieki bro

dzisiaj na maila ci fotke wyśle jak dam rade bo dzisiaj trzeba troche zaimprezować

a długo go tak szamałeś? po odstawieniu było ok?

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 64622
SQS a zakochałeś się na cyklu czy po? Bo kiedyś ktoś pisał na forum że będąc na odbloku człowiek robi się jakiś taki bardziej uczuciowy

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1691 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31065
to było tak:

na odbloku wiadomo dołki po chooju, miałem taki czas ze nie wiedziałem po co ja chodze po tym świecie, tak mnie wzieło! i wtedy pojawiła sie ona ja nie mowie ze z nia cos wyjdzie bo podobno 2 razy sie nie wchodzi do tej samej rzeki ale wszystko idzie w dobra strone

I teras chcem w jak najszybszym czasie wrocic do normalnego stanu
Może to i prawda ze na odbloku człowiek coraz bardziej uczuciowy jest, ja teras sie bardzo zmieniłem, spokojniejszy i taki bardziej normalny, a nie jak kiedyś tylko dymu sie szukało.

ale sie rozpisałem

Steroids adwenture in progress.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
po odstawieniu wszystko powoli wrocilo do normy, nastaw sie, ze Ty bedziesz musial pociagnac go troszke dluzej ze wzgledu na (znacznie) wieksza ilosc nandro..




Zmieniony przez - Releaser w dniu 2006-11-25 14:18:22

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 339 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22215
ja wszystko rozumiem, ale zeby siłke rzucać dla dziewczyny ? ? ! moze od razu sobie żyły podciąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 761 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4498
Co to jest wogle te LIBIDO ? jest to popęd seksualny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dopadlo mnie gino

Następny temat

winstrol cykl???

WHEY premium