SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kyokushin vs. Boks-załamac sie idzie!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32982

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1825
Rady by nie dal karaciscie......BUUUUUUUUUUUUHHHHHHHAAAAHHHHHHHHHAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dam ci soga za za***iste poczucie humoru.
O Boze,zaraz sie nogami ze smiechu nakryje!!!!!!!!BBBBBBBUUUHHHHHAAAAAAAHHHHHAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
a nie sadzicie ze to zależy i od tego "karacisty" i od boksera.I wogóle głupota jest dyskutowanie na taki temat!!!!

"Karate ni sente nashi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
karate masz songa i nie ma sensu o tym dyskutować tutaj poprostu miłes swojakoncepcje i ja to uszanuje

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Karate przeciez to Ty zaczales ten watek. Niektorzy potrzebuja sie dowartsciowac np. taki BASE. Nie potrzebne sa takie watki ale widac zawsze znajdzie sie jakas szkarada, ktora zacznie plakac ze kazdy chwali swoje i wywody o wyciaganiu z wody.
Karateka songa to mozesz sobie zaspiewac ale sogi nie sa za wazeliniarstwo tylko za cos.

On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz racje bongo1, tyle, ze jakos nikt jeszcze nie wspomnial o stazu treningowym obu grup. Bo z tego co pamietam, to koninscy bokserzy to jakby nie patrzec 1-sza liga...

"Only fool thrust his life to a weapon"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Furious nie smiej sie tylko powiedz ze prawda cie w oczy kole. Wy chyba w zyciu nie byliscie na powaznym treningu karate albo na mistrzostwach europy. Tam chłopaki pokazują klase.bongo1 ja nie snie tyl;ko ja mówie prawde. Kask ja sie dowartosciowuje hahahaha chyba ty!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Solidus nie chodzi tylko o pierwsza lige. Ale o szereg innych spraw karatecy przychodza na treningi bokserskie, ucza sie ciosow, unikow, pracy nog od bokserow i trenuja razem z nimi. Walki miedzystylowe tez pokazaly bezsilnosc karate wobec pelnokontaktowych sportow walki. Mozna sie wic jak waz i gadac ze to byla pierwsza liga i nie wiadomo nic kto ile trenowal ale faktow nie zmienisz. Sztuki walki ewolulowaly i karate nie jest skuteczne jak dawniej. Mozna tez kochac i trenowac karate i nikt Ci tego nie zabroni dopoki nie zaczniesz oszukiwac ludzi.
Furious zlewam tego dzieciaka. Moze kiedys sprobuje udowodnic bokserowi swoje racje.


On nie jest taki woli mięso niz buraki.
Wasz
czytelnik dzialu ...

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kask: nie zrozum mnie zle. Nie twierdze(choc cwicze), ze Kyokushin sprawdza sie w konfrontacji ze wszystkim, co mozliwe z F16 wlacznie. Sam bylem swego czasu na treningu (niestety tylko jednym) BJJ i szczerze powiem, ze w zyciu jeszcze tylku podlog nie wytarlem ile tam moim kimonem chlopcy pozamiatali. Ale ten konkretny przypadek jest moim skromnym zdaniem kosmicznym nieporozumieniem. Jak mozna wystawic zawodowcow - 1-ligowych piesciarzy przeciwko adeptom ze zwyklej sekcji Kyokyshin?

A Ciebie zapraszam na trening Kyokushinu do Kolobrzegu, gdzie mam nadzieje poprawilbys swoja opinie o tym stylu, ktory u nas dalej jest na wysokim poziomie - wlaczenie pracy rak prosto z boksu.

"Only fool thrust his life to a weapon"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
Kask:masz racje ze powstało wile nowych stuk walki i karate wobec ich nie jest skuteczne,lecz musze zaznaczyc zasadnicza rzecz ze i karate (przynajmnniej w tych kręgach w których ja ćwicze i w których sie obracam) nie stoi w miejscu.Karate jest jakie jest dlatego że powstawało w określonych realich.Dziś na ulicy są zupełnie inne reali i karate również do nich sie dostosowywuje.Moje treningi karate bardzo czesto odwiedzali bokserzy,kick bokserzy,jak i również chłopcy z S.O.I.S-u (nie wiem czy wiesz co to jest,a jak nie to ci kiedyś tam opowiem o nich,świetni ludzie!!) i bardzo im sie podobało bo jak sami zaznaczyli nauczyli sie nowych przydatnych im rzeczy.
Podsumowując jeśli ktoś ćwiczy karate takie jakie było dawno dawno temu,ćwiczy je dlatego że je kocha( bo jest co kochać)lecz nistety w walce z człowiekiem trenującym bjj miał by duże kopoty.
Lecz jesli ktoś trenuje karate tak jak robilem to ja,i tak jak obecnie trenuje sie w coraz to więcej klubach.Spokojnie może stawać do walki z bokserami,kickami,chłopakami z bjj,i napewno nik nie bedzie w stanie określić z góry przebiegu walki.

ps.
takie jest moje zdanie.POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

"Karate ni sente nashi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Furious hahahahaha ale cie łatwo zdenerwowac wiesz to forum jest do wymiany mysli a nie do prostackiego wyzywania sie pewnie ty tego nie wiesz o jak byles maly to cie stara kijkiem trącała bo nie wiedziała co to jest. HAHAHAHAHA i wez sie chłopczyku zamknij!! bo nie masz o niczym zielonego pojecia odpowiadaj an temat i wymieniaj sie myslami a nie czepiasz sie i wrzucasz kazdemu poprostu spier****j
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KM w teleexpresie

Następny temat

ZAPISY i REKLAMA

WHEY premium