SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kwas D-Asparaginowy (DAA) idealnym suplementem?

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9115

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
co za koles - sam ze soba gada!

*****BOLIC=ED*****

....psychotropy ci sie skonczyly?

Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-10-02 04:37:19

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
widać gino wziął sobie na celownik kolejna firmę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Nie ma tak latwo u nas

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Jest więcej opini o tym produkcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7357
na mnie wcale nie dzialalo, kompletnie nic nie czulem na tym DAA.

ONLY GOD CAN JUDGE ME!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
Powiem tak, ze po 1 tygodniu brania 5g ed nic nie czulem, myslalem sobie ze kasa wyrzucona w bloto, ale suplement tani, to i pewnie tez dzialanie slabe. Jednak ze szkoda bylo wyrzucac jadlem dalej, i od 2 tygodnia coraz lepiej się rozkręcało, placebo napewno to nie było bo jak już sobie wkrecać coś miałem to to że nic nie działa, ale jak wytłumaczyc to ze co chwila mi sie chcialo ****. I po wystrzale z armaty, po kilku h znow moglem postawic wojownika sztywnego i dumnego, gotowego do nastepnej rundy? Teraz jem 4 tydzien i naprawde jestem zadowolony, moge nie wiem jak testosteron ale libido na duuuuzy +, tribulusy zma ktore tez jadlem przy tym moga sie schowac. Naprawde warto sprobowac. Polecam wszystkim. Dawno juz nie czlem tego uczucia kiedy kulki mnie bolaly i czulem ta moc ze musze zaraz wystrzelic z dziala bo eksploduje, tak jakbym mial znow 18 lat.
Bez wazeliny bo zdarzalo mi sie jechac niektore wasze supelki ale tutaj daje 5/5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
No to uważaj, żeby Twoja kobita nie napisała kiedyś takiego pamiętnika

http://www.joemonster.org/art/2307/Pamietnik_zony_Viagrozercy

I co Panowie?! Kto jeszcze chętny do podzielenia się opinią?

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Kolega mój brał ten suplement i bardzo sobie chwalił mówił że lepsza regeneracja i libido na + a także mówił że poleca brać przed snem i rano wstaje jak nowy:) pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Ostatnio znajomy mi mówił że bierze i po 2 tygodniach jest bardzo zadowolony, już niebawem zacznę też więc powiem co i jak-sam jestem bardzo ciekaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
a jak długo to łykać? pisze że 4 tygodnie. styknie taka kuracja?

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PIŁKARSKIEJ ZABAWY CD. - Liga Europejska - TESTERY!!!!

Następny temat

Decydujące Starcie o LM i TESTERY!!!!

WHEY premium