SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ktora wybrac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2828
Heh no ja tez nie wiem ale gdzies to tak przeczytalem, ze ZMA podnosi poziom testa a do 21 roku mamy go pod dostatkiem i dlatego nie powinno sie lykac Czyli co proponujesz jednak wziac to ZMA bo slyszalem ze czlowiek po ZMA sie dobrze wysypia i lepsza regeneracja jest

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
smialo mozesz brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2828
No dobra to sobie zakupie jakies mono+bialko+ZMA i zobaczymy co z tego wyjdzie, pewnie na wakacjach znajde troche bezimprezowego czasu i popracuje nad masa Sog dla ciebie Biernol

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
ja mam niecale 16 lat i jem zma
i jestem zadowolony moge spac po 6 gozin a jestem wypoczety jak po 9 godzinach normalnego snu

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2828
Heh no wiesz ja mam znajomych co jak mieli po 14 lat to metke wpieprzali Teraz w sumie wakacje to bd i tak spal po 10 godzin to w sumie nie powinienem miec problemow ze spaniem takze nad tym ZMA to sie jeszcze zastanowie, a jak kupie to jakiegos raczej malego packsa zeby obczaic jak to dziala

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 575 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6493
no ale poczytaj skład zma... chodzi w dużej mierze o cynk w postaci helatywnej, która to niby pomaga w produkcji teścia... osobiście w to nie wierze...

pain means results

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
zelazo + wit a
shield pisal

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Qba99 - myslę, ze trzeba obalic pewne nieporozumienia wobec zma- pierwszym i zasadniczym jest w tym wypadku obawa o podwyższenie produkcji testost. ponad normę, myslę, ze może on swietnie regulować ale zwiększać w jakich śposób ponad fizjonomie napewno nie.
lepszy sen, jest niejako czymś na podobienstwo retencji przy kreatynie- tak skutek uboczny, a efektem jest lepsza praca ustroju, od ukl. nerwowego, poprez energetyke ustroju aż po budowe i regenerację mięsni.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca:0

Następny temat

MAm problem

WHEY premium