SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto pomoże przygotować profesjonalną diete Low carb ??

temat działu:

Dietetyka sportowa

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Jak w temacie czy jest ktos kto dysponuje wolnym czasem i dobrymi chęciami ?:):)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1454
zalezy od ilosci kalorii
ogolnie w tym typie diety moze byc minimalnie na plus,a i tak sie nie tyje
diete opierasz o jajka,sery,mieso,orzechy,warzywa,moze byc odzywka bialkowa,maslo,len
pdlicz kalorie i bazuj na wyzej wymienionych
raz w tygodniu mozesz obzerac sie weglami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Obżarstwo raz w tygodniu weglami to dieta CKD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1454
ok
ale chyba lepiej dziala w wiekszosci przypadkow
przynajmniej wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Mam taką diete rozpisaną :

5:30 Na czczo – 10g BCAA, spalacz

Za 30min – 100g płatków owsianych; 20g orzechów włoskich, 20g rodzynek, 20g koncentratu białka + jajecznica z 5 białek i 1 żółtka

10:00 – 50g brązowego ryżu, 150-200g fileta z kurczaka, papryka, łyżka oliwy z oliwek

13:00 50g brązowego ryżu, 150-200g fileta z kurczaka, papryka, łyżka oliwy z oliwek

15:00 Posiłek 1,5 przed treningiem 200g twarogu chudego + pomarańcza + 20g orzechów włoskich

30min przed treningiem spalacz (na razie niemam zobacze jak daje rade sama dieta)

Bezpośrednio po treningu; 10g bcaa; za 20min 40g izolatu białka.

Po treningu (20min po izolacie) – 100g ryżu paraboiled z marchewką 150-200g fileta z kurczaka, łyżka oliwy z oliwek

2h po posiłku potreningowym: 50g formuła 80 lub 200g twarogu chudego
Przed snem: 50g formula 80

Pytanko czym zastapić , posiłek o 13:00 ? Jestem jeszcze w pracy i niemam czasu lecie na stołowke i zjadać ryż. Narazie mi sie udaje, ale na dłużasza mete nieda rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1454
o 13 chleb pelnoziarnisty z jakims produktem bialkowym
dieta ogolnie ok
na sniadanie daj jajecznice z 4 calych jaj,szkoda tych zoltek sa bardziej wartosciowe niz bialka
i ze sniadania wyrzuc ten koncentrat,jajka wystarcza a jak Ci malo to dodaj jeszcze jedno jajko

wracajac do posilku o 13-zjedz ten ciemny chleb z czymkolwiek,byle bylo zjadliwe
i od razu popijasz koncentratem i tak masz i bialko,i wegle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Z tymi chlebai to wiesz jak jest pisza pełnoziarnisty a to jakiś mix czyt. syf :) Zjeść go dokładnie z czym jakas szynka z kurczaka ?? Ile moge tego chleba ile gram szynki ?


Aha podpowiedz jeszcze jakie surówki. Kurczaka kroje w kostke przyprawiam zawijam w folie aluminiową i do piekarnika. Troszke pozniej to suche jest, dlatego przydało by się jakaś fajna surówka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1454
najlepiej taki chleb w ktorym po prostu widac duze grubo mielone ziarna
ilosci zaleza od zapotrzebowania kalorycznego
mozesz na poczatek 100-150g

z kolejnymi pytaniami mam problem,bo slaby ze mnie kucharz
poszukaj gdziekolwiek przepisow
pamietaj,ze mozesz uzyc do smaku ketchupu lub masla
szynka nie jest polecana,mozesz zastapic miesem
pokombinuj maslo,pomidor,gotowane jajka,pieczone mieso,ogorek
a jesli w kanapkach jest malo bialka to wez odzywke ze soba

niestety niesmaczne zarcie to problem sportowcow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Dzięki za pomoc .
co do keczupu to na redukjcji moge jedynie bezcukrowy zwykły nie jest polecany tak przynajmniej czytałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8138
Dzięki za pomoc .
co do keczupu to na redukjcji moge jedynie bezcukrowy zwykły nie jest polecany tak przynajmniej czytałem. Co do mięsa to możesz konkretnie napisać?? Sory za takie pytania ale cche wiedzie ze robie coś dobrze o da zamierzony skutek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 247 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1454
bezcukrowy mozesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase do sprawdzenia

Następny temat

dieta na mase do oceny

WHEY premium