SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kto jest najsilniejszy na świecie ???

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
pabloc10, masz 11 lat?

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
seba, dokładnie o tym samym pomyślałem

pewnie w ręce pabloc10 wpadła sfatygowana gazetka w której dwaj kalecy kotlet i ronnie prężą torsy i teraz ma fantazje z nimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
hehe dobre :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
dwaj kalecy?? ja osobiście jestem zwolennikiem TS a nie kulturystyki, ale w życiu Ronniego albo Cutlera nie nazwałbym kaleką, ale widać tutaj na forum są silniejsi i więksi napinacze...szkoda, że tylko internetowi...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Herkules jest najsilniejsze przecież :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
W boju "uginanie ramion ze sztangą" pewnie pojechaliby większości trójboistów.

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aneta florczyk i mariusz pudzianowski


coleman i schwarzenneger
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 723 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23250
Ja jestem najsilniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wojtas87 - ty byś nie nazwał, a ja bym nazwał. Wiadomo że nie jest kaleką w sensie niepełnosprawny wymagający opieki.. ale jak na sportowca, to np wg mojej oceny jest kaleką, z uwagi na monsturalnie przerośnięte mięśnie nie idące w parze z ŻADNĄ z cech motorycznych a wręcz je upośledzające w znacznym stopniu.

a to że są silniejsi na tym forum - rozumiem że mówisz to ironicznie, a ja akurat wiem że naprawdę są silniejsi od nich na tym forum. Ale bardziej przerośniętych , wydepilowanych i wysmarowanych to pewnie nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/mr_kultura
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

opaski na kolana

Następny temat

Zmarł John Perry!!

WHEY premium