SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Który styl walki jest najlepszy??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
"Mistrzostwem jest wyprzedzić atak przeciwnika a juz mistrzostwem mistrzów jest wyprzedzić atak przed fizycznym ruchem przeciwnika czyli gdy poweźmie zamiar zaatakowania."

Ej fajne to, powiesz mi gdzie tego ucza?


Fear And Loathing in Mrzezyno 2003!!!

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 627 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9388
"Mistrzostwem jest wyprzedzić atak przeciwnika a juz mistrzostwem mistrzów jest wyprzedzić atak przed fizycznym ruchem przeciwnika czyli gdy poweźmie zamiar zaatakowania."

Eee, pełno jest takich mistrzów. Ale to jeszcze nie szczyt możliwości. Są i tacy, co potrafią wyprzedzić atak przeciwnika, nie tylko przed jego fizycznym ruchem, ale nawet zanim przeciwnik powieźmie zamiar zaatakowania. To dopiero klasa. Można też wyprzedzić atak przeciwnika, mimo że ten nigdy nie powziąłby zamiaru zaatakowania. Wyprzedzić atak, którego nie ma, to jest coś. Ale mówię, mnóstwo jest takich mistrzów. Przejdź się wieczorem po jakimś osiedlu i poczekaj, aż ktoś wyprzedzi twój atak...

***
"...bowiem człowiek, który pragnie zawsze i wszędzie wytrwać w dobrem, paść koniecznie musi między tylu ludźmi, którzy nie są dobrymi."
Niccolo Machiavelli

Trenerów dzielimy na dwie kategorie:
- jedni potrafią wiele rzeczy, których nie uczą
- drudzy uczą wielu rzeczy, których nie potrafią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 448
właśnie to chciałem napisać mnustwo jest takich mistrzów pod budkami z piwem którzy walą w ciebie kapy jakie sie da zanim ty pomyslisz o tym ze wogóle sa agresywni albo ze trzeba go udezyc aby nam odpuscił. :)

Interesujesz sie sztukami walki lub walką i masz na ten temat praktyczna wiedze?? WIesz jak skutecznie obronić się na ulicy. Może chcesz wykorzystać tą wiedze i udzielając cenych rad wskazać ją innym aby nigdy niezostali ofiarami napadu.Sprawdz to http://www.zlotemysli.pl/?id_c=1140 i zarabiaj na swojej wiedzy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 177
No witam witam panowie.Dawno sie niewpisywałem.Teraz wam powiem jaki ja zrobiłęm mix.Nie śmiejcie sie ze mnie.
No to połączyłem tak - Karate + Combat + Zapasy w stylu wolnym + i... parapsychologia /powiedziałem nie smiac sie :(\ . Parapsychologia daje mi to ze juz długo tym sie Zajumuje i mozna w sobie umysł zaprogramowac ze odczuwasz zagrozenie niebezpieczenstwo , bezpieczenstwo. Ale wrócmy do tematu.No to w szkole ktos chciał mnie ubić.Nie wiem jak ale kiedy on mi chciał haka załozyc to ja wiedziałem to i odwórciłem sie i ... złapałem mu tak za ręke i z doswiadczenia z combatu raczej zrobiłem to co trzeba czyli opadłem go na ziemie i mioł chłopocyna kape :> .Więc ostateczne podsumowanie /wypowiada sie wielki miszczu :P\. Najlepiej sobie samemu obmyślić technike walki np jak ja albo jak chcecie.Polecam wyczucie i dobre ciosy takie jak w karate i chwyty /jak w combat , judo\.A teraz powiem to co myslałem pewnej nocy.Nogi - muszą być szybkie , Brzuch - musi byc twardy , ręce - muszą dobrze blokować i walczyć , głowa /mózg\ - musi dobraze myslec , miec dobrą technike. Dzieki. Jeśli chcecie wypowiadajcie sie na temat mojej odp. Bye

Przez całe nasze życie, poprzez dyscyplinę karate, dążyć będziemy do poznania prawdziwego znaczenia drogi, którą obraliśmy.
Nie będziemy stosować i rozpowszechniać sztuki KARATE poza dojo

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3357
super super przeniescie do dzialu humor, ja niemalze spadlem z krzesla ze smiechu po przeczytaniu tych textów...
...no ale dosc marnowania czasu - ide sobie obmyslac techniki walki (jak kolega jacobug)

------------------------------
Kamikaze - wiater z Tater

------------------------------
Kamikaze - wiater z Tater

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830


O rany ....




/Staying alive is the primary reason why you should never give your opponent chance to defend himself. Be quick and brutal! When you use a knife, it's for one purpose only - to kill the enemy!

HTTP://www.google.pl 

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4595 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22879




============================================================
Jak się nie ma matki, to cycki ojca nie pomogą
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=117790 - moje dziwne fotki
Jakby ktoś chciał pogadać to 5274357
"Zjedz dziś, to co możesz zjeść jutro" by Garfield (moje credo)

Hrhrhr Łelkam Bek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 177
Powiem tak. :P Mam już 4 techniki obmyslone przeze mnie :P. Acha cosik waznego.Dnia 6 grudnia w kielcach o godz około 10:00 odbędą się zawody Karate Kyokushin.Chętnych zapraszam.Będą kata i chyba walki.Ja startuje w kata chyba w kategorii wiekowej 12-13 albo 13-14.Będe Jacek Bugaj z Połanieckiej sekcji.Jak by co tosie pytajcie o mnie :) /dam autograf :P\

Przez całe nasze życie, poprzez dyscyplinę karate, dążyć będziemy do poznania prawdziwego znaczenia drogi, którą obraliśmy.
Nie będziemy stosować i rozpowszechniać sztuki KARATE poza dojo

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 177
Ejj kamikaze a czemu sie tak śmiałeś :> chodzi mi o to czemu ma to przejsc do działu humor ?? /totalna gleba \

Przez całe nasze życie, poprzez dyscyplinę karate, dążyć będziemy do poznania prawdziwego znaczenia drogi, którą obraliśmy.
Nie będziemy stosować i rozpowszechniać sztuki KARATE poza dojo

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 187 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 448
Ja tam wole swego nie wymyślać. Wole zaufać techniką sprawdzonym. A co do tych zawodów to nie jade bo niebęde sie mogł powstrzymać aby walnąć jednego i drugiego w twarz i jeszcze to wygram. Moje niezachamowanie bedzie wynikało z tego że ja nie cwicze karate ze bzdurnym nieudezaniem na twarz.

Ostatnio znalazłem coś ciekawego.
http://www.vietkong.elsat.net.pl/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BJJ w Holandii ?

Następny temat

XLVI Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy "Pytlasiński" 22-24.08.2003 Wałbrzych

WHEY premium