SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Które rękawice będą lepsze dla początkującego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 268 dni Przeczytanych tematów 299
Czerwono czarne są, ze skóry naturalnej, czarno białe są ze skóry syntetycznej. Nie mam pojęcia czy ma to jakiś wpływ dlatego pytam, lepiej wybrać ze skóry naturalnej czy syntetycznej ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 14195 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 289958
Ja bym brał ze skóry naturalnej, są bardziej wytrzymałe, moim zdaniem ręka lepiej się w nich czuje "oddycha" i łatwiej zachować higienę.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10747 Napisanych postów 46098 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawsze wybieraj skórę. Ta syntetyczna potrafi się łuszczyć. Najpierw przy szwach, a potem wszędzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 554 Napisanych postów 1809 Wiek 2 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 106373
Jak Yoshi, tylko naturalna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 831 Napisanych postów 923 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16456
ogólnie nie kupowałbym z takich firm. Lepiej po prostu kupić z firmy, która specjalizuje się w sprzęcie sportowym, a nie w odzieży. Takie moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 17 lat Na forum 61 dni Przeczytanych tematów 69
Zdecydowanie skóra naturalna.
Po 1 lepiej się w nich czujesz i ręka ci oddycha.
Po 2 lepiej rękawice pracują czyli łatwiej ci je zginac, prostować, lepiej "współpracują".
Ja mam takie i są ze skóry naturalnej dość dobra cena i usztywniają lekko nadgarstek.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W miarę skuteczna sztuka walki a problem społeczny