SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która ma lepszego kopa?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11095

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Moja opinia tez jest potwierdzona, sam sobie nie wymyslilem. Jestem pozytywnie nastawiony do tej firmy i dopuki nie uslysze negatywnych opini w realu, nie na necie to zdania nie zmienie. The End

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 901 Wiek -4389 dzień Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11710
na mnie nie zadziałała metka EAP Moim zdaniem do dupy meta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 278
ja jestem zadowolony z LK juz drugi raz trafilem i naprawde git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
Maniac nawet gdybym handlowal to juz pewne osoby tlumaczyly Ci to w ten sposob i ja zrobie tak samo.A wiec wali mnie to czy puszcze towar EC ,EAP,Unichema czy BD

Nie mowie ,ze nagoinki na klijenta nie ma bo pewnie jakas tam jest,ale jak bys dobrze przesledzil moje wypowiedzi to dostrzegl bys ze tak samo pisalem niedawno kilka niepochlebnych opini o EAP,tak samo jak tez ciagle zachwalam wino oral EC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 754 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13091
Ja na EAP nie narzekam narazie wszystko dziala jak powinno, a qrczak dosc obiektywnie podchodzi co do kazdego srodku wiec nie sadze zeby byla w tym jakas nagonka na ktora kolwiek z firm.

PS Quri po ile kg marchewek ?

Kto mi wykupi abona ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
JELFA NIETlepiej nie ryzykować

a scan scanowi nierówny btw...

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co ja pamietam to u mnie chloapaki najbardzioej chwalili Akrihina tego w malych sloiczkach z napisaem AKRIHIN pozniej w kolejnosci jest polska a co do Omeli to na jednego zadzialal na innych niee wiec ciezko mi cos wiecej powiedziec na temat tego ruska :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5475
najlepsza meta to bioreactor ;)

<< BJJ WROCŁAW >>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
polak najpewniej a jeszcze jak sobia załatwisz znajomego co ci receptę wypisze to placisz 2 zeta za paczke
gorzezj z decą jest która to kosztuje 53 zeta ze 50 mg w polskiej aptece ale to zupełnie inna bajka

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
Maniac nawet gdybym handlowal to juz pewne osoby tlumaczyly Ci to w ten sposob i ja zrobie tak samo.A wiec wali mnie to czy puszcze towar EC ,EAP,Unichema czy BD

moje słowa

a co do tematu to - scan jest naprawde dobry jak za ta cene ktora chodzi, omelia to gowno, podrobka scana. Jakbym mial wybierac nie biorac pod uwage ile kasy wydam wzialbym polaka, jakbym bral to pod uwage - scan.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ruska i blugarska

Następny temat

Primka

WHEY premium