SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która Deca?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Która deca jest najlepsza i jest najmniejsze ryzyko ze to bedzie podróbka?Wiem ze jest podobno indyjska,grecka i holenderska(przynajmniej u mnie takie sprzedają).Czy sa jeszcze jakies inne odpowiedniki nandrolonu?Niech odpowie ktos kto jest obeznany w temacie

!!!No pain - no gain!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Efekt pieczenia nie jest gwarancją oryginalności produktu. Kiedyś przecież w podróbach Equipose był olej z ziaren bawełny i alkohol metylowy (właśnie aby wywołać palenie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6173
superanabolon niema podrobek tylko trzeba brac czesto az po 9 ampuelk w tygodniu

rzeka

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To za duzo kłucia.A co sadzisz o indyjskiej dece?Kumpel poleca mi ta albo holenderską ale nie wiem czy to podroby.

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Od holenderskiej -szczególnoe tej pakowanej po 3 szt z zółtym kapslem trzymalbym sie z daleka (sporo lewizny-chyba ze masz z apteki).

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4528
a po ile u was chodzi deca? w aptece 1ml 50 mg kosztuje 34 zl.u nas za holenderska 2ml 100mg/1ml sprzedaja za 42-50zl ..troche podejrzane..wiec zreguly nieufalbym ze to oryginal,sprzedaja w dlugich pudelkach po 5 ampulek. U nas superanabolon to totalna lewizna. Ponoc odpowiednikiem superu jest rosyjski silabolin,tez na nandrolonie,bierze sie czesto i jest chwalony.Wlasnie go testuje i wypowiem sie cos wiecej za jakis miesiac...zobazcymy

Cwiczyc kazdy moze, jeden lepiej, inny gorzej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1177 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6173
wole juz dupe kluc Superanabolonem bo wiem ze niema podrobek a ze strzykawka pelna jest po brzegi i czesto trzeba walic w dupe no coz takie zycie

rzeka

"Moimi afrodyzjakami są smar na rękach i błoto między zębami."
OLD SCHOOL MTB GDAŃSK
http://www.facebook.com/#!/OldSchoolMtbGdansk 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie jest holenderska za 45zl za 2ml buteleczke(po 100 mg w 1ml).Pakowana jest w pudelkach po 3 buteleczki.Niedlugo powienienem miec od kumpla pusta buteleczke po tej dece to najwyzej dam zeskanuje albo zrobie zdjecie i powiecie co o niej sadziecie.

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest ta Deca o ktorej wspominalem.Dane z buteleczki(tak jak leci):
2 ml
Deca -Durabolin
Nandrolone deconate
Injectable oily solution for
intramuscular use
1 ml: 100 mg
Store protected from light at 8-30 C
N.V. Organon Oss Holland
Exp.date 2004-04
i jeszcze jakies numery na buteleczce:
15552/310
256247
Płyn w srodku ma kolor zółtawy,kapsel żółty nie odchodzi-nie widac jakby był kiedykolwiek zdejmowany,brak rys na butelce.I jeszcze jedno(co mnie najbardziej zadziwilo - to cena 32 zyle za buteleczke(to od kumpla ale wydaje mi sie i tak troche za tanio).Wypowiedzcie sie
!!!No pain - no gain!!!





Zmieniony przez - Merol w dniu 2002-03-07 08:21:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Cos mi sie posralo i nie wyslalo zdjecia Oto skan :

!!!No pain - no gain!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tradycyjny Organon

Remember:
"SMILE NOW ,CRY LATER"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli dobra jest ta Deca????????????????????????????????Kupowac?

!!!No pain - no gain!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nie za duzo?(Gochan help!)

Następny temat

kosciol o sterydach

WHEY premium