SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Która Deca?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5945
No qrwa to sie zaraz okaże że wszystko co mam na chacie to jedna wielka podróba! Maku ja mam tą deke pakowaną po 5 amp i mam na niej jeszcze nalepki z greckej apteki i cene w euro a chyba w rosji tej waluty nie ma


REACT_OPOLE

REACT_OPOLE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O przepraszam, ale Deca Organonu pakowana po 5 sztuk w pudelku, ma juz inny kroj czcionki na nalepce na fiolce, a i sama etykieta nie nachodzi na siebie, w przypadku tej nowej. Spojrz na swoja Dece pakowana po 5 szt. z tym co jest na zdjeciu i sam sobie odpowiedz, czy masz to samo. Nie sadze, a jeszcze nie widzialem fake'ow nowego holendra, pakowanego po 5 szt.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10356
Dobra. A moze teraz ktos podsumuje albo da foto jak powinna wygladac orginalna deca????????? :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zobacz to : https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=44271

Życie jest zbyt krótkie żeby byc małym !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
slyszeliscie o hiszpanskiej dece?

Hearing a Music is Just like Seeing the Colours of Trance and Feeling the Power of Ac!d

..::H:y:p:e:r:S:p:e:e:d::..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
ostatnio qmpel dorwal DECA w jakiejs cieńszej ampulce ,gosc dostawca tlumaczyl mu ze te cienkie są sprzedawane po 3 w paczce... bo normalnie mial DECA zawsze w grubszej ampulce ,o co w tym biega?

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemano.
Podejrzana cena za tą Dekę? Normalna chłopie bo to jest 1ml a za 45zł chodzi na rynku 2ml. Wiec to zadna rewela. Olej to albo znajdz kogoś kto ma 2ml. ten skan jakiś troche rozchwiany jest, lepiej by było zobaczyć na żywca ale uważam ze to oryginał.Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
ta deca z fotki to lewizna jest
druk jest za bardzo tłusty,to najczestsza podróba deci

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Witam.
Dokładnie Deca ze strony 1 to Wy***ka.Wystarczy zwrócić uwage na substancje.W oryginalenj dece jest o wiele jaśniejsza,w oryginalnej dece nie ma tyle substancji co w tej na zdjęciu


Poznanie własnego organizmu i określenie tych rejonów nad którymi trzeba specjalnie popracować,to połowa sukcesu w walce o harmonijnie zbudowaną sylwetkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6302
wg. mnie to na 99% wyj**ka.Samo to ze metalowy kapsel jest wiekszy od reszty ampulki swiadczy o tym ze to nie jest deca,od zawsze mialem dece ktora kapsel ma mniejszy od amp. i byla OK.Posmakuj ja jak bedziesz robil zastrzyk czy ma smak archaidowy i lekko szczypie w jezyk jak jakies chili.

"Money Over Bitches"

"Money Over Bitches"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nie za duzo?(Gochan help!)

Następny temat

kosciol o sterydach

WHEY premium