SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Książki o Judo,BJJ itp.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
Cześć !!!
Mam dylemat ponieważ szukam dobrej książki o judo i BJJ ewentualnie o innych sztukach walki dotyczących grepplingu .
Czy moglibyście mi doradzić jakieś ciekawe tytuły???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124
Ribeiro - kupiłem na amazon.de, koszt z przesyłką wyniósł 32,96 EUR. znając entuzjastyczne opinie z forów dużo sobie po tej książce obiecywałem i póki co się nie zawiodłem. metodyka prezentowania materiału jest dość specyficzna, ale z mojego punktu widzenia (biały pas z III belkami) naprawdę ma sens. zdjęcia przejrzyste, robione w odpowiednich momentach - w połączeniu z tekstem potrafię sobie wyobrazić i zapamiętać techniki, a co najważniejsze - na macie je odtworzyć. duży plus za techniki przetrwania dla białych pasów - tego powinni uczyć w każdym klubie, ilość zniechęconych byłaby imho dużo niższa:)

Słowek/Paiva - tylko przeglądałem w empiku więc moja opinia jest dość pobieżna. moim zdaniem pozycja raczej dla początkujących, dobre uzupełnienie treningów w klubie, ułatwiająca zapamiętanie poznawanych pod okiem trenera technik, ale raczej na nic więcej. duży plus - interesujący sposób prezentacji technik, łączący fotografie z grafikami ilustrującymi przejścia między pozycjami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Do BJJ spotkałem dotychczas tylko jedną knige wydaną w języku Polskim (co nie wyklucza ,że są też inne tylko poprostu ja się znią nie spotkałem dotychczas) jest to książka o osobliwym tytule "Brazylijskie jiu-jitsu" opracowana przez bodajże Machado Rigana-okładka ma zielony kolor jakbyś szukał
Co do Judo to myślę ,że jest mnóstwo opracowań na ten temat ,ale tu już lepiej by było jakby Saida sie wypowiedziała

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Do BJJ znalazłam coś ostatnio w empiku, miała taki sam tytuł,jak ta Renegata

Co do judo,to zależy,czego szukasz... Historii czy technik, może filozofii trochę? Jeśli chodzi o techniki,to zdecydowanie najlepsza jest książka "Moje judo" Pawła Nastuli. W przystępny sposób opisane krok po kroku ulubione techniki Nastka. Sporo tego jest.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
ja to raczej poszukuje technik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No to już masz odpowiedź Najlepsza dostępna na rynku polskim to "Moje judo" Pawła Nastuli.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
I naprawdę jest tam dużo technik opisanych??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
nie,żartuję sobie

Jest sporo,zarówno w stójce,jak i w parterze, do tego masz kombinavje,zerwania uchwytu... itp.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76
Tak ale najgorsze jest to ze tej ksiazki nigdzie nie ma, naklad wyczerpany tez chcialem sobie kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
w księgarniach internetowych niedawno widziałam. Warto też na allegro poszukac.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67
życzę szczęścia na allegro
Ja szukałem i nie mogłem znaleśc
Dlatego liczyłem że ludzie z forum znają jakieś inne tytuły bardziej dostępne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No to się przejdź wtedy do empiku,na pewno coś dla siebie wybierzecie. W Matrasie też jest dużo książek o judo. Tylko tak naprawdę nie ma innej,lepszej instruktażówki. W ogóle jakąś instruktażówkę ciężko znaleźć.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KB + siłownia = masa?

Następny temat

Internetowy komisariat policji dla Polaków

WHEY premium