SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krew w strzykawce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 167 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4109
marsyl1976
Jak zaciągniesz krew, wysuwasz połowę igły i zmieniasz kąt wbicia. Nowy sok? Marnujesz towar.

Tu masz odpowiedź właściwą przyjacielu.

Nie słowa, lecz czyny świadczą o ludziach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
No wlasnie widze ze wiele osob w ogol nie stosuje aspiracje, ale chyba warto jednak sprawdzic czy przypadkiem nie jestes w zyle, bo konsekwencje moga byc nie ciekawie, jednak bijac w posladek chyba raczej ciezko natrafic na zyle. A swoja droga jaki jest objaw trafienia w zyle, bo przebijajac naczynko tez pojawi sie krew?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
tak

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Tyle ze jak przebijesz naczynko to zaciągniesz tylko trochę krwi jak trafisz w żyłę to przy aspiracji zaciągniesz dużo więcej krwi :)

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to jest chyba logiczne,tyle źe jak ktoś zaciągnie nawet trochę to zmienia miejsce wkłucia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
wiadomo, bezpieczeństwo przede wszystkim :)

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 567 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23464
JA TAM SIE W ASPIRACXJE NIEBAWIŁEM NIGDY i jakos. zawsze ok bes piertolenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
nie wiem jak to wbijasz ze ciagle masz krew ale tak jak wyzej napisali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 748 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12915
Cypis obyś nie trafił w żyłę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Sam nie wiem jak to mozliwe ze na trzy wklucia w trzech byla krew, wczesniej nigdy mi sie to nie zdarzylo a tu nagle az trzy razy, ale zawsze to jakies doswiadczenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL I PROŚBA O OCENĘ

Następny temat

rzeźba - winstrol + clen + trenbolon

WHEY premium