SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Kreatyna zawarta w gainerze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5547
Czy pomiedzy cyklami kreatynowymi można jeść gainera w którym jest zawartość kreatyny ?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1262 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15675
nie powinno się, chociaż z reguły ilość kreatyny w takich produktach jest śladowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5547
Więc chyba nie powinno mieć to wpływu ? Może się mylę . ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1262 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15675
wpływ ma, bo jednak cały czas ta kreatyna krąży w organizmie. Cyklu na tym nie zrobisz bo za mało, przerwy też nie, bo za dużo

Zmieniony przez - Ventor90 w dniu 2011-06-22 17:47:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
skoro miałem mieć przerwę po 8 tyg cyklu i 2 tyg później brałem jeszcze gainer w którym zawarta była kreatyna , to ile teraz tej przerwy?:D Sorry wgl za takie pytania beznadziejne .;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zrób tyle ile brałeś tego gainera, albo zacznij od razu kolejnego cykla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dzięki , sog .; >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 13324 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
taki np gain bolic ma 1,5g na porcję, i dwie takie dziennie myślę że już podtrzymają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6330 Napisanych postów 141812 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1077213
3g dziennie to juz sporo jak dla mnie.
ja bym szykal czegos bez kreatyny.

wyznaje zasade, ze albo jam kreatyne, albo nie, a jak nie to unikam pod kazda postacia w suplach/odzywkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Więc jak zrobić :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening silowy +aeroby po treningu. jak przyjmowac odzywki ??

Następny temat

Bjj + Siłka + Xpand - dawkowanie ?