SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i hmb = bol brzucha!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6433
Od 3 dni biore jablczan kreatyny i hmb, ilosc na opakowaniu pisze 3-4 kapsulki 3 razy dziennie, ja jako poczatkujacy biore mniej - 1 kapsulke kreatyny i 1 hmb, wlasnie po tych 3 dnia pojawil sie bol brzucha i nie wiem czy to jest grozne i co mam z tym zrobic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11063 Napisanych postów 119008 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1390911
Bierz dalej jak będzie nadal bolało to odstaw, potem spróbuj znowu brać jak będzie znowu bolało to wizyta u lekarza, może coś zjadłeś, nikt się chyba jeszcze nie skarżył na bule po jabłczanie i hmb w tak małych dawkach.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 151 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6433
Mozliwe, ze cos zjadlem poniewaz bol zaczal sie 3-ciego dnia (nietreningowego), gdy juz bylem po ok. 3-4h od wziecia dawki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brać ten zestaw odżywek. ?

Następny temat

CM3 & CELL PUMP?

WPC zestaw