SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a redukcja?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
Wiek: 15
waga:88
wzrost ;172/3

Musze schudnać z 20/25kg , na siłke chodzę od 2tyg. przez co schudłem 4kg bez diety . Teraz czekam na diete i plan na siłownie od trenera na siłowni za które zapłaciłem . czy kretyne moge brać? czy nie bedzie mi ona przeszkadzała w rekdukcji ? .

I czy polecacie jakies jeszcze spalacze tłuszczu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
a i chciałbym sie spytac czy zna ktos jakieś dobre sklepy z odzywkami w Birmingham lub na terenie uk ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Po co Ci odżywki i kreatyna, skoro dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią? Wykorzystaj naturalny potencjał organizmu. Na kreatynę przyjdzie czas za rok-dwa.

Dietę i ćwiczenia możesz sobie ułożyć na tym forum i to za darmo.

Spalaczami tłuszczu, to tym bardziej sobie głowy nie zaprzątaj. Prowadź odpowiednią dietę, a efekty przyjdą same, bez tych "zabawek".

Zmieniony przez - Ashardon w dniu 2014-02-15 23:56:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
tak mogę ułożyć , ale wole od kogoś doświadczonego dostać bo ja w tym jestem zielony .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Na tym forum jest mnóstwo doświadczonych w tym sporcie osób. Poza tym, jeżeli nie poznasz elementarnych podstaw rządzących się tym sportem, to zawsze pozostaniesz zielony. To nie jest jakaś tajemna wiedza przeznaczona wyłącznie dla kapłanów boga Ra.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstępy kiedy bledną

Następny temat

Plecy, pomocy!

WHEY premium