SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna a nerwica lękowa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3636
Mozna brac kreatyne przy tej chorobie?

Pomogłem Ci? przyznaj SOGa! :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3636
Jestem dzisiaj juz drugi dzien po kretce i wszystko jest jak najbardziej okej, nic sie nie dzieje i w ogole :)
Tylko myslalem wczoraj, ze cisnienie mi skacze ale to przez moja chora wyobraznie tylko :) Wszystko jak najbardziej wporzadku, teraz czekac do konca cyklu i sprawdzic efekty :)

Pomogłem Ci? przyznaj SOGa! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Pytaj lek prowadzącego.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 166
Co ma kreatyna do nerwicy? Nic ci się nie stanie chyba

Zmieniony przez - marcin9421 w dniu 2012-02-29 15:25:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Lekarz powinien ocenić, czy leki zażywane na nerwicę lękową nie wejdą w konflikt z kreatyną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3636
Chodzi wlasnie o to, ze ktos nie ma zaawansowanej az tak tej choroby i nie bierze zadnych lekow, nawet lekarz nic nie przepisal

Pomogłem Ci? przyznaj SOGa! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli nie berze leków na nerwice(środki psychoaktywne) może jak najbardziej brać kreatyne. Co do tematu z nerwicą, lepiej udaj się do psychologa(bądz osoba z nerwicą) niż odrazu brać leki. LEcz jeśli to nie pomoga, warto zaczerpnąć pomocy farmatologicznej.
Pozdrawiam, trzymaj się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
jakie leki zazywasz, ja sie lecze na nerwice i zazywam kreatyne i suplementy nic sie nie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3636
wlasnie jak napisalem wyzej, zadnych lekow nie ma, nawet lekarz nic nie przepisal

Pomogłem Ci? przyznaj SOGa! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc spokojnie przyjmuj. Jeśli będziesz brał środki typu hydroksyzine(cos takiego) VP lub/- po prostu spytaj się psychiatry/psychologa czy można brać kreatyne! To żaden wstydliwy temat. Wiele ludzi ma nerwice, depresje i inne dolegliwośći.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 411 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2831
a zy kogos z was kiedys swedziala skora tzn noga reka, na glowie ciagle sie drapie idzie zwariowac, i zastanawiam sie czy to przez gainera ale nie mialem tak po gainerze nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy po odstawieniu, objawy nadal występowały?
@evrusek:
A tak poza tematem, jak sobie radzisz? Widzisz jakies postępy, dajesz sobie rade?
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krem, balsam do twarzy?

Następny temat

Trądzik, a siłownia.

WHEY premium