SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + mzb + complex vitamin?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6
Siema, chciałbym zapytać was drodzy forumowicze, czy podana w temacie mieszanka jest odpowiednia, nie ma żadnych przeciwskazań lub innych negatywnych opinii? Lub może jest coś co zapewni mi lepszy efekt nie dużo wyższym kosztem :). Głównie na celu mam nabranie masy mięśniowej oraz siły.

Produkty które planowałem kupić to :

* Olimp - Chela MZB Sport Formula
* Universal Creatine Powder 500g
* Oraz vitaminki olimpa

Proszę o swobodne wypowiadanie się :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8980 Napisanych postów 152475 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1200146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6
Czyli jest okej, będę rósł szybko w miare i dobrze dobralem do siebie te odżywki ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8980 Napisanych postów 152475 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1200146
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A mianowicie? Chodzi mi po prostu o szybki progres, więc zależy mi na słowach "to Ci zapewni szybki rowój" ^^

Zmieniony przez - mroq12 w dniu 2013-01-04 23:41:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko WPC, a hormon wzrostu

Następny temat

Coś lepszego???

sosy