SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + białko + BCAA (co i jak)

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2485
witam szanowne grono.

Mam do Was pytanie zwiazane z kreatyna.

Jako, ze udalo mi sie schudnac 25kg. Postanowilem w koncu cos z soba zrobic i planuje troche sie rozbudowac ;)

Chcialbym w okolicy pazdziernika wrzucic cykl kreatynowy (nigdy w zyciu nie przyjmowalem tego suplementu). Od ok. 3 miesiecy cwicze na silowni do tego biegam i jezdze na rowerze. W swojej karierze juz cwiczylem silowo ale zawsze na "sucho".

Prosze o kazda rade zwiazana z przyjmowaniem kreatyny tzn. czy warto robic faze nasycenia. Jak przyjmowac kreatyne, jaka kreatyne wybrac.

Dodatkowo mam w planie dorzucic jako przedtreningowke CREA SHOT z ACTIVLABa czy jest sens?

Z bialkiem i BCAA sobie poradze bo juz za czasow odchudzania bralem takze tu nie mam problemu.

Będzie milo jezeli sie wypowiecie w temacie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12053 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
5 lat na forum i pytasz o takie p******y?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 104 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2485
kurde pierdoły nie pierdoły chce zacząć dobrze żeby osiagnać efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12053 Napisanych postów 160483 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234545
zrob sobie standardowy cykl
z crea shotem mozesz polaczyc, wtedy mniej kreatyny w dt wrzuc.
bcaa okolo treningowo moze byc rowniez spoko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

płatki owsiane z czym jecie ?

Następny temat

Karalnyy

WHEY premium