SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gainer to jest cukier z białkiem z mleka, i to bierzesz zgodnie z brakiem w diecie. Jesteś bardzo chudy ja bym przymasował, ale jeżeli nie chcesz od nas rad to ja ci już nie mogę pomóc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
nie jestem w stanie trzymac diety. puki co cwicze bez niej i waga stoi w miejscu ( no nie tak w miejscu bo w rok jak ćwicze 3 dni w tygodniu wskoczylo 8kg) wiec jezeli bym troche dorzucił kcal w tym wegli i białka myśle ze cos by ruszylo i te " cos " w zupelnosci mnie satysfakcjonuje taki dopalacz i tyle

Zmieniony przez - Dovydas w dniu 2014-02-26 16:19:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prawdę mówiąc to możesz w domu zjeść coś więcej i wyjdzie na to samo, nawet na lepiej :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
zbyt zabiegany tryb zycia prowadze praca/szkola i dla mnie geiner wydaje sie najelepsza opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
To rzeczywiście gainer może być pomocny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może być pomocny, kto mówi, że nie. Po prostu zapisuj gdzieś ile jesz zejdzie z 10min. I potem zawsze będziesz wiedział ile tego jeść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
a ktory jest nalepszy? najbadziej oplacalny?

Tu wprowadź tekst linku...

opis mi bardzo odpowiada jestem ciekawe ile w tym prawdy
bo to cos dla mnie wlasnie
" w połączeniu z właściwym treningiem i twoja zwykła dietą pomoże ci zbudować suchą masę mięśniową"

do tego bym dorzucił SFD - SFD Mass Activator i mysle ze jakiś efekty był by

Zmieniony przez - Dovydas w dniu 2014-02-26 18:15:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Mass Activator cena/jakość się nada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy dla początkujących

Następny temat

Dawkowanie beta alaniny

WHEY premium