SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna+tauryna+glutamina+dekstroza+mass XXL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5756
Joł Cwicze od roku. Miałem już 3cykle kreatynowe ostatni 3tyg temu. Przerwa miedzy drugim była pół roku więc przyrost też był spoko (11% siły)
Teraz zakupiłem jednak troszke wiecej suplementów Kreatyne Tauryne Dekstroze Glutamine i Mass XXl. Czy moge sie spodziewać efektów lepszych niz po poprzednim cyklu kreatynowym?? Żależy mi na sile i masie. Jak to wszytko razem brać aby efekty były najlepsze ...jak narazie spozywam według opisów na opakowaniach. I jeszcze jedno za cholere niemoge zwiekszyć bicepsów:/ choć trenuje je regularnie. Sila rośnie ale biceps nie. I czy spożycie alkoholu podczas cyklu może wywolac jakies skutki uboczne poza spadkiem efektywności cyklu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
pamiętaj ze najwazniejsza jest DIETA! bez niej nie bedzie zadnych efektow
efekty to sprawa indywidaulna, ale im wiecej supli, odzywek tym lepszych rezultatow mozna sie spodziewac
co do alkoholu, to jak wiadomo bardzo wysusza, co jest antagonistycznym dzialaniem w stosunku do kretki.. Twoj wybor!

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
W ch. tych supli masz - jak dla mnie o polowe za duzo =)

3 antykataboliki naraz? Po co?

"Sila rośnie ale biceps nie."

Zaadaptowales bic do duzego wysilku i nie rosnie! To jest jak lyda - przy kazdym cwiczeniu troche pracuje - trudno skur*iela zmeczyc na maxa. Kiedys napisalem nt. temat arta dluuuuuugiego w dziale trening. Poszukaj.

"I czy spożycie alkoholu podczas cyklu może wywolac jakies skutki uboczne poza spadkiem efektywności cyklu??"

Kretka nawadnia - alko odwadnia. Wnioski wyciagnij sam.
To tak jakbys zaplacil mandat, zawrocil i rozpedzil sie 2x szybciej zaczynajac od nowa. Bez sensu.


Zmieniony przez - artlite w dniu 2004-10-03 15:34:35

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79
czy to źle jeśli sie łączy 3 antykataboliki naraz, czy to po prostu niepotrzebny wydatek? które z tych (dextroza, glutamina, tauryna) należałoby stosować do kretki żeby osiągnąc najlepsze efekty
z góry dzięki za odp

"Ile by nie było, to i tak jest za mało"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serwatka

Następny temat

Jak brac

WHEY premium