SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kre-Alkalyn pic czy prawda ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
dobra dobra

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
gdyby to byla prawda polowa osob z forum(szczegolnie bo braniu z nasycaniem) chodzilaby bez nerek wiec prawda jest oczywista...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4431
chyba do mnie przemowiliscie :) jestem na nie :P sogi dla wszystkich :) tenx :)

Zmieniony przez - mazimazi w dniu 2004-08-10 21:28:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ten artykuł to fatalny błąd jednego z redaktorów SdW. Zatwierdził bez zgody właściciela gazety do druku tekst, który w rzeczywistości jest reklamą i to na dodatek nieuczciwą. Chłopak dostał ze Stanów artykuł, i myślał, że "złapał Pana Boga za nogi". Nie skonsultował go ze współpracującymi z redakcją specjalistami, którzy zazwyczaj teksty takie recenzują. Ten redaktor już w tej gazecie nie pracuje...
Sprawa Krealkalinu została już obśmiana w Stanach jakieś 2 lata temu. W tym artykule napisali, że producenci kreatyn deklarują, iż te są wolne od kreatyniny, bo badają suchą substancję. To jakieś brednie, bo standardowa metoda oznaczania czystości kreatyny i w zasadzie większości farmaceutyków to chromatografia cieczowa, a więc taka metoda analityczna, w której badany jest roztwór danej substancji.
Gdyby analiza chromatograficzna dawała jakieś błędne wyniki, to nie moglibyśmy być pewni niczego. Np. tego, czy biorąc tabletkę aspiryny bierzemy lek przeciwbólowy, czy lek przeczyszczający, czy jakąś truciznę.
Ten artykuł to taka sama herezja, jak dowodzenie, że wzorzec miary masy - 1 kg - daje fałszywe wyniki pomiaru wagi, i zawsze jak kupujecie 1 kg piersi kurczaka, to w rzeczywistości dostajecie kilka deko...
W nr. wrześniowym gazety będzie sprostowanie, wyjaśnienia redakcji, i opinie specjalistów.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sposo Sławek, my tu pilnujemy działu na rozpowszechnienie takich rewelacji poprostu nie ma szan

temat umarł juz w momencie narodzin..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4431
Ambroziak wielkie dzieki zawsze kupuje ta gazete bardzo mi sie podoba ale troche mnie to zdziwilo ze wszyscy mowia ze to jest pic bo uwazam ze wasza gazetka jest spox. Bardzo dziekuje, mam nadzieje ze innym razem takiego bledu nie bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No i gdzie to sprostowanie?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Gazeta jest taka jaka musi być.
A pic na wodę to proste jak dęcie..
sprostowania nie było??
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Swoją drogą nie wiedziałem, żę Pan Ambroziak jest w "zarządzie" SdW i ma moc zwalniania pracowników...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Eee Sławek nie pisał ze zwalniał, ale ze koleś już nie pracuje w gazecie-informacyjnie.
Kurde przeczytałbym sobie to opracowanie bo przeglądałem tylko w kiosku ale nie kupowałem..
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

które białko

Następny temat

Zestaw suplementów

WHEY premium