SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja barku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Lekarz.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Bylem dzis u lekarza. Wyslal mnie na przeswietlenie barkow i kolan i na pobranie krwii. Zdjecie bede mial z opisem dzisiaj o 18, a krew poboioraz jutro rano dopiero wiec wyniki w poniedzialek. Pozniej z wszystkim mam spowrotem do lekarza isc, zobaczymy co bedzie.

Apropo masci z mocznikiem. Lekarz rodzinny nie chcial mi wypisac recepty bo nie zna sie na problech skornych i nie moze tego zrobic. Mam isc do dermatologa. Zobaczymy czy on mi da na tą masc recepte.
W linku ponizej art o tej masci.
https://www.sfd.pl/temat131700/strona9/ 

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Jest moze ktos na forum co moze mi zalatwic recepte na tą masc? Piszcie na gg: 4330239

Sklad tej masci to:
UREA 40,0
LEKOBASAE 200,0
Jest to masc z dwudziestoprocentowym stezeniem mocznika

Zmieniony przez - Geniu86 w dniu 2004-04-22 16:00:53

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
jeżeli to na rozstepy chcesz to 200.0 i 40.00 starczy Ci na jakieś 4 miesiące albo i więcej.Myśle że przez ten czas troszke sie zestarzeje wiec lepiej chyba połowe tego wziąść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A po co Ci recepta??

Lekarz nie wystawił??
O co tu idzie??

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Wlasnie ze lekarz nie chcial mi wystawic. twierdzi ze to nie jest na rozstepy i nie bedzie ryzykowac. poprostu smieszne. musze znalesc innego lekarza.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Buehhehe--śmieszne jest to, co piszesz.

Twierdzisz, że znasz się lepiej na tym niż lekarz??

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Czy ja napisalem ze sie lepiej znam niz lekarz?
Ta masc z mocznikiem nie jest celowo na rostepy i dlatego lekarze jej nie przepisują. Chyba że się trafi na takiego ktory wypisze recepte zeby pacjent sam sie przekonal i wtedy w wiekszosci przypadkow efekty są.

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Michail: a wedlug ciebie na co jest ta masc? Na wybitnie sucha skore, luszczyce, rybią łuskę itp. Na rozstępy NIE, ale jednak dziala na nie, dlatego lekarze nie przypisuja jej.

Ty tu jestes Bogiem na forum wiec moze mi doradz czy napewno warto zakupic takową masc.

Zmieniony przez - Geniu86 w dniu 2004-04-23 11:58:32

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Chyba nie łapię.W temacie jest o kontuzji barku...

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie aeoroby wybrac?

Następny temat

Masa vs siła?

WHEY premium