SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kontuzja barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
W sobote trenowalem plecy i biceps. Trening ciezki ale tak jak zawsze plus pierwszy raz 2 serie podciagania na drążku. ( opuszczanie). Od niedzieli do wtorku bardzo bolal biceps ale juz ustal. Aktualnie nadal mnie boli srodkowy akton lewego barku i lewy najszerszy plecow. Bol barku jest na tyle niewygodny ze czuc przy cw. Wieksze czy mniejsze bole. Czy mam sie wstrzymac kilka dni z treningiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak są dolegliwości bólowe to wstrzymaj się od treningu, natomiast jeśli wciąż będą obecna trzeba trzeba wówczas zainteresować się przyczyną tych dolegliwości w tym celu należałoby wybrać się do specjalisty: fizjoterapeuty/ lekarza. Podczas treningu pojawił się ból w jakimś konkretnie momencie czy stopniowo po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Co do plecow i ich lewej strony odczulem dzien po. Bark odczulem lekko po 4 seriach wyciskaniu na klate poziomo. Ciezar dobrze dobrany jak i ilosc powtórzeń byla dobra bo najlepsza od 3 poprzednich dni w wyciskaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak wspomniałem wyżej dobrze jakby obejrzał Cie specjalista , inaczej dolegliwości mogą się stale pojawiać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę brać suplementy diety przy moich schorzeniach?

Następny temat

Ból nadgarstka.

WHEY premium