SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs - Historia treningu - dziennik Pesymista

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5207

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2074
Sog za nóżki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 737 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2821
Ważne przypomnienie :)
Wrzuć 3 fotki do III etapu: przód, bok i tył z kartką dokumentującą datę wykonania, termin zamieszczenia fotek w dzienniku 10.11.11, z ankietą ruszamy od 11.11.11.

Zmieniony przez - Kelton_PM w dniu 2011-11-08 10:36:47

Napisz mi co możemy zrobić lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
DZIEŃ 48

KLATA


1. wl rampa 5 30/50/57.5/65/72.5/85-rekord
2. dipsy rampa 8 0/0/2.5/5
3. skos hantle rampa 8 13/15.5/17.5/20-7 powt
4. rozpiętki 13kgx8 i 15.5kgx5

doobry trening, choc nieco inny niz zawsze:P rekord w wl wywalczony:D

Dzisiaj pewnie pojawi sie male podsumowanie i fotki


Zmieniony przez - Pesymista w dniu 2011-11-08 20:40:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
PODSUMOWANIE

A więc...pierwsze 4 miesiące byly okresem totalnego zastoju, nieregularne treningi, dieta do bani+choroby, to wszystko zrobiło swoje. Aczkolwiek jestem mega zadowolony z trwającego cyklu, sam siebie nie moge poznać, wymiarów nie znam, może się jeszcze zdążę pomierzyć, waga też dokładna nie znana, ale pewnie coś koło 93kg, może też się zdążę zważyć

Podczas robienia fotek pożyczyłem aparat od jednego kumpla i niewprawiony fotograf robił fotki, dlatego takie światło z d#$%

Nie umiem sie spinac, moje doswiadczenie opiera sie na zapamietaniu paru pozycji uzytkownikow z galerii zdjęć:D











Dziennik dobra sprawa, wieksza motywacja do cwiczen:)

Pozdrawiam, jutro moze uzupelnie tez jaki progres w sile jest

Zmieniony przez - Pesymista w dniu 2011-11-08 21:27:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
widac zamine na plus więc na treningach się nie opierdyalałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
Noo teraz byl ladny cykl, choć z dietą róźnie, trochę fatu się złapało,ale to nic:P

Będe masował jeszcze do marca spokojnie, potem się zobaczy, za jakies 2 tyg skończę cykl.

Czekam na Twoje fotki, podobno masz kiepski gen ale sobie chyba z nim ladnie radzisz, bo nawet po pierwszych fotkach widac ze jest lepiej niz ladnie, ciekawe jak teraz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
rewelacji nie ma, ale żeby coś osiągnąc trzeba walczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
brzuch ładnie zamaskowałeś
zmiana sylwetki przez ostatnie 3 miesiące duża. zastanawia mnie tylko fakt czemu różnica między I a II etapem jest jedynie ułamkiem różnicy między II a III etapem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 912 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19783
Wakacje w moim przypadku kiepsko wplynely na budowę masy, imprezy, 3 posilki dziennie, dodatkowo przez pierwsze 3-4 tyg wakacji przewlekla angina-brak cwiczen, a byly nawet ze dwa dni prawie calkowitego postu, nie dalem rady nic przelknac. Dodatkowo wyjazdy w sierpniu, ponad 3 tyg bez silki. A teraz zupełnie odwrotnie, jako taka dieta+mono+sfd pure power(którego działania nie odczułem za bardzo, a została mi jedna miarka) i po raz pierwszy trening 5x w tyg, ktory oceniam bardzo pozytywnie

Zamaskowałem brzuch? chodzi o pierwsze zdjecie? Rzeczywiscie, z 2 cm moze zasloniete, nie sadzilem ze ktos w ogole moze sie tego uczepic, nie bylo to celowe, a zdjecia robione na szybko, bo zapomnialem o kartce i od nowa musielismy robic.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs - Historia treningu - dziennik Kajtekmkm

Następny temat

Konkurs - Historia treningu - dziennik bury07

WHEY premium