SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec wysiłku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
o dziwo jestem zdrowa jak ryba (oprocz strasznej niedowagi)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wszystko tzn co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
robiłaś TSH, fT3, fT4?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
robiłam ogólne serce, ciśnienie, zęby itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
No to nadal nie wiesz w jakiej kondycji jest przysadka i tarczyca. Dorzuć kortyzol i sprawdź nadnercza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
Dzięki :) super ze mam taką pomoc
czy myslicie ze kompletne zaprzestanie aktywnosci fizycznej jest na te chwile konieczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nie wiem, jakbym dorzucił sporo pożywienia, to bym się nie przejmował umiarkowaną aktywnością. Pójdź najpierw do lekarza i nie daj się zbyć. Sprawdź TSH, fT3 i fT4 (te dwa są chyba płatne, ale tragedii nie ma) oraz kortyzol. Nie daj się nabrać na "TSH wystarczy". Gruczolaki przysadki diagnozuje się stosunkiem tych 3 hormonów. Dorzuciłbym USG tarczycy i rezonans magnetyczny głowy. Wszystko znam z autopsji, chociaż jestem zdrowy jak koń. Niestety w PL diagnozuje się takie choroby jak już są w zaawansowanym stadium. Jak masz możliwość (ostatnio w PL brakuje lekarzy tej specjalizacji), to idź do endokrynologa.

Tak na marginesie, okresy miewasz?






Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2015-12-09 13:11:58
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
nie mam juz rok....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zrób wszystkie badania-w tym hormony.Dopóki nie zaczniesz jeśc jak człowiek i nie przywrócisz organizmu do równowagi, nie ćwicz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
shinigami
nie mam juz rok....


Idź do rodzinnego po skierowanie do poradni endokrynologicznej, lub biegnij gdzieś prywatnie. Wszystko da się wyprostować. Mam jeszcze pytanie, czy cierpisz na zaburzenia odżywiania? Może w tym przypadku pomogłaby wizyta w poradni zdrowia psychicznego. Anoreksja jest chorobą śmiertelną.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW

Następny temat

Utrata napięcia mięsniowego przy ćwiczeniach

WHEY premium