SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec wysiłku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
ZZ pewnym powodów będę musiała zrezygnowac z ponad godiznnego treningu, który ćwiczyłam od 5 miesięcy... Poza tym mam dosłownie zerową aktyność fizyczna, jak bardzo zmieni się moje zapotrzebowanie? ile kalorii na + oczywiscie mniej wiecej to bedzie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Musisz wysłać smsa do jakiejś wróżki.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 98 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2354
Sory że zapytam ( kobiet się o takie rzeczy nie pyta xD ) ale wiek? waga? wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Z wosku sobie wywróżyłem, że ma 17 lat, 76 kg wagi, 190 wzrostu i ćwiczy z Chodakowską. Z kolei z fusów od herbaty mogę wywnioskować, że strata ta spowoduje przyrost 24 kg w ciągu następnych 3 miesięcy. Nie musisz się jednak martwić, bo spotkasz ukochanego i w przyszłym roku zajedziesz w ciążę, co będzie skutkowało urodzeniem trojaczków sześciojajowych w kwietniu 2017 roku. :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 653 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4469
pół roku pompki robił a on nazywa to treningiem ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
shinigami
ZZ pewnym powodów będę musiała zrezygnowac z ponad godiznnego treningu, który ćwiczyłam od 5 miesięcy... Poza tym mam dosłownie zerową aktyność fizyczna, jak bardzo zmieni się moje zapotrzebowanie? ile kalorii na + oczywiscie mniej wiecej to bedzie?


Koleżanko, nie ma żadnych podstaw ( szerszej informacji ) na Twój temat aby można było sprecyzować klarownie jakąkolwiek sugestię. Nie da się na tak zwany oślep wskazać Ci właściwy kierunek. To jest zależne od Twojego celu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347407
Podaj swoje wymiary.Zapotrzebowanie możesz obliczyć w kalkulatorze żywieniowym na potreningu.pl.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 158 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2217
@blue_hope dzięki ;) patpat @dudee mam 1,65 m i ważę... ok 35 kg (wiem, wiem- choroba, na szczęście juz trochę wraca :) ) ale zastanawiam się jak to jest kalorycznością, gdyż wszyscy mówia ze powinnam dodawac 100-200 tygodniowo a to bardzo wolno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Policz zapotrzebowanie i do tego dorzuć 500 kcal. Zobaczysz po 2 tygodniach, czy coś ruszyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Osobiście bym proponował zacząć od tych klasycznych 100-200. Dla przeciętnej kobiety te 300 kcal, to jeden mały posiłek. Przez ten czas można poobserwować reakcję swojego organizmu i dobierać elastycznie kompozycję posiłków, rotować swoimi makro - tu głównie węglowodany i dopasowywać się mentalnie do zmienionej rozpiski. :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW

Następny temat

Utrata napięcia mięsniowego przy ćwiczeniach

WHEY premium