SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konfrontacja

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 683
Ehhhhhhhhh, kiedy to ja mialem 60 kilo... wtedy pewnie moje sierpy tez byly jak blyskawica ;)

"Cztery tabletki metki idealne dla Twej sylwetki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
w sumie to biles sie kiedys(to jest pytanie a nie aluzja) na ulicy??ja w sumie nie mam zbyt doswiadczenia i nie wiem jak sie bije przecietny dres bo bilem sie tak bardziej ulicznie tylko raz i nie z dresem(tylko arabem)

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
hej dlaczego sie tu nikt nie wypowiada??nikt sie nie bil czy co??

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 683
Pewnie, ze sie lalem. Ja juz mam takie szczescie, ze zawsze sie ktos znajdzie. Jestem sporych rozmiarow i czasami moze ludzie chca sie sprobowac po prostu (widac nie az tak spory, zeby uciekali!).
Przecietny dres bije sie wlasnie sierpami i dlugo to zazwyczaj nie trwa. Jedyny problem jaki stawrzaja to to, ze chodza nawaleni inaprawde trzeba go piec razy trafic i musi mu pojsc farba z calej twarzy, zeby juz nie wstawal, bo nawalony bol odczuwa troche inaczej.
Co innego jak ida w grupie, ale to jest temat, ktory byl poruszany kiedys na forum.

"Cztery tabletki metki idealne dla Twej sylwetki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
"hej dlaczego sie tu nikt nie wypowiada??nikt sie nie bil czy co??"

Większość nie ma takiej fantazji, by wymyślać zdarzenia, w których jakoby sami brali udział. A ci, którzy się bili na ulicy, wiedzą, że nie jest to temat do chalenia się.

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 829 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3404
...do chwalenia się.

Lublin - wiosenna stolica Polski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Osobiście jako tako zaczepiony przez obcych ludzi na ulicy nie byłem w ten sposób coby się to musiało skończyć bójką, koniecznością obrony życia, z czego się ogromnie cieszę
Ale tak to bić się biłem na zasadach solówki, różnie z tym było - trwałych uszkodzeń na zdrowiu na szczęście nie mam...
"Walkę" 1 vs kilku też się zaliczyło, na szczęście szybko zaprzestali kopania mnie jak już przestałem się wiercić...
Generalnie racja jest, że czymś takim zazwyczaj się nie chwali. Walczyć na ulicy po prostu nie warto, to tak w mojej prywatnej opini.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żeby nie było nieporozumień. Nie założyłem tego tematu w celu chwalenia się swoimi osiągnięciami "na ulicy", ale odpowiedzeniu na pytanie "jak zachowałeś się lub jak zachowałbyś się w przedstawioenj sytuacji". Temat założyłem po zaobserwowaniu sytuacji w ZUSie, gdzie to jakiś człowiek wszedł bez kolejki do kasy, została zwrócona mu uwaga, po czym ten poirytowany zaznaczył, że nie zamierza nikomu się tłumaczyć. Jeden ze stojących w kolejce wdarł się w nim w potyczkę słowną i gdyby nie interwencja ochrony skończyłoby się to zapewne bójką. Zastanawiałem się jak ja postąpiłbym w tej sytuacji i zapytałem Was o zdanie na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
,,Większość nie ma takiej fantazji, by wymyślać zdarzenia, w których jakoby sami brali udział. A ci, którzy się bili na ulicy, wiedzą, że nie jest to temat do chalenia się.''-sugerujesz ze klamalem z ta solowka??a czy ja chwale??przeciez nie napisalem ze wygralem.mozna powiedziec ze remis

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
chcialem zeby ktos odpowiedzial na ten temat bo chcialbym tez wiedziec co inni mysla na ten temat i jakie mieli doswiadczenia

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk

Następny temat

Jak połączyć siłownie i mase z boksem

WHEY premium