SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Komu w droge temu igle w dupe - czyli kolejny cykl %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10122
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
B jakos nie wierze w szamanskie ziolka Pani Krystyny ze sklepu ze zdrowa zywnoscia

Pulok - owszem ,tez nie znalazlem zadnej publikacji w ktorej byl opisany szkodliwy wplyw trenu na nerki ,ale sam wiem po sobie ze samopoczucie na trenie (wszystkie jego side'y) jest prze-chu-jowe i tym razem wole sie zabezpieczyc z kazdej mozliwej strony zeby troche zniwelowac to prze****owe samopoczucie - kto bil tren ten wie o czym pisze

I dziewczynki ... jak nie macie nic sensownego w temacie do "powiedzenia" to nie piszcie w ogole ,bez spamu sie obejdzie (drkm)

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Jak wspomniał B-50 duzo wody dziennie plus Ginjal z Rowatinexem na przemian i nerki w dużym stopniu zostana odciążone.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
krac - woda w duzych ilosciach bedzie bankowo - zawsze na "ON" mam mega ssanie,wiec spokojnie 4-5l/ed bedzie lecialo.

Zastanawiam sie czy jest cos dobrego na bezsenne noce przy trenie? Ostatnio jak bilem mialem jazdy jak zombie 3-4 godziny snu/ed i to w dodatku choojowego ,wiec moze ktos poleci jakis dobry ,nie uzalezniajacy srodek na sen ?

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
tetrahydrocannabinol 1g ed przed snem na nerki możesz popijać soczq żurawinowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
imp - nie ruszam zadnych dragow - wystarczy ze sie ryje towarem Co do soku zurawinowego - nie rusza mnie w ogole ,ostatnio wyyebalem cala butle koncentratu i jakos specjalnie nie odczulem dzialania.

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
tej leszczyk

na nery to sobie wyciag z zurawiny kup + duzo wody

2 miesiace bicia ed = sito? chyba sobie jaja robisz

poza tym cykl ok

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1089 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43120
tej bobolu

Wiedzialem ze masz duza retencje ,ale ze az taka zeby nie widziec na oczy ? Napisalem wyraznie ze wyciag z zurawiny mnie nie klepie

- Weteran dzialu DOPING - [OFF.]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z drugiej strony zbyt duze ilosci wody wypłukuja witaminy i minerały .Ja w siebie pakuje na trenie wyciag z zurawiny i próbuje pic te 5 l wody i jest cięzko jak cholera

Zmieniony przez - Cyklop00 w dniu 2009-02-18 11:26:17

Zmieniony przez - Cyklop00 w dniu 2009-02-18 11:26:42

Zmieniony przez - Cyklop00 w dniu 2009-02-18 11:27:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18809
Pio jakiej firmy trena masz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kto pomoże ?

Następny temat

REDUKCJA= prop + wino + npp

WHEY premium