SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kompletuje sprzęt pomóżcie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120
Witam!

Jestem początkujący i gromadze sprzęt do ćwiczeń dlatego proszę Was o pomoc.
Zamierzam kupić ławke, hantle, drążek i może porącze? Jakie sprzęty z allegro byście mi polecili? Oczywiście w miare dobrei nie za drogie...
Drążek:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=339502939  czy cośtakiego by sie sprawdziło? Mam mały pokój a jakbym miał zdejmowany gryf to zawsze inaczej....

Co myślicie o ławkach Masiv z allegro? Opłaca sie?
http://www.allegro.pl/item339797594_lawka_masiv_modlitewnik_solidna_i_funkcjonalna.html

Hantle to chyba kupie w supermarkecie...
Warto kupić do tej ławki wyciąg? są po 169zł....
http://www.allegro.pl/item333144959_wyciag_treningowy_masiv_montowany_do_sciany.html

Z góry dzięki za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
lipa z tym kup sobie normalny drążek jest chyba o 30zl droższy (montowany do ściany)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120
ale czemu lipa? w sumie mam miejsce tylko w rogu pokoju ;/ a innych narożnych drążków nie ma na allegro.... do futryny odpada bo za wąski.... a tu nie wypadałby do góry o ścianki by pewnie ograniczały taki ruch jakbym dobrze przykręcił.... nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120
a ta ławka może być? i jaki wyciag lepszy? taki do łąwki czy ściany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Co do wyciągu to są to buble nie opłaca się tego kupić lepiej nazbierać kasy i kupić coś porządnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10397
wyciąg ten do ściany te do ławki się nie nadają... jeśli chodzi o ławkę to rozstaw stojaków 60 cm to trochę mało chyba że ktoś lubi chwytać sztangę po zewnętrznej stronie... i nie wiadomo czy ta ławka będzie stabilna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1535
ten uchwyty to dobry pomysl, tak mi sie wydaje skoro masz malo miejsca. Ale cos mi sie nie wydaje zeby jeden taki uchwyt wytrzymal 100kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
na temat wyciągu się niebedę wypowiadał bo półowa ludzi ma takie wyciągi i bedą zachwalać dla mnie taki wyciąg to szit lepiej uzbieraj wiecęj kasy i zrób sobie sam lepszy

Lawke zobacz keltona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120
o wytrzymałość sie nie martwie blacha 5 mm .. a w internecie wyczytałem ze 1 cm bierzący spawu wytrzymuje 1 tone . dobra widze ze nikt takiego chyba nie ma.. moze zaryzykuje nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10397
jeśli tak to bym proponował na wylot przez ścianę to zamontować bo zwykłe kołeczki to bym się bał trochę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 443
ja polecam ci wyciag MARBO-SPORT. Sam mam taki i jestem zaje.... zadowolony.

sama silownia czlowiek zyje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebna Pomoc

Następny temat

Krew dla Agaty Mróz

WHEY premium