SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie kupic sprzet

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 724
Witam.
Zamierzam sobie kupic ławeczke : http://allegro.pl/item513108920_mocna_i_wygodna_lawka_magnus_integra_black_hawk.html
Cwiczylem nia troche u kumpla i wydaje mi sie , ze jest dobra , co wy o niej sadzicie?? Jesli znacie cos ciekawszego to pamietajcie,ze zalezy mi na czyms co jet cenowo podobne no i, fajnie jakby modlitewnik posiadalo :D.

Mam jeszcze taki jeden maly dylemacik jesli chodzi o gryf, mysle nad 180cm ale kumpel mnie straszyl ze moze byc za maly troche i nie wiem czy wziasc dluzszy czy ten... Tym bardziej ze bede dysponowal jednym gryfem prostym, pozniej ewentualnie dokupie łamany... ale w sumie nad łamanym ciagle sie zastanawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz na nią hajs to bierz i sie nie zastanawiaj :) mam identycza tylko innej firmy, a kolega ma właśnie tą. Bierz nie zastanawiaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 302 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3594
Myślę,ze ławeczka jak na taką cenę to jest całkiem niezła.:D
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 724
Dzieki za odpowiedzi, czyli twierdzicie , ze ta lawka jest ok? Bo myslalem ze zaraz wyjedzieice mi z kelton'em :D ja jednak wybralem narazie ta bo ma kilka dodatkowych fajnych funkcji np. regulacja szerokosci rozstawu stojaków itp. itd.

A co mi doradzicie z tym gryfem...?? Byc moze kupie łamany. Czy to nie jest tak ze w zaleznosci od tego czy kupie dodatkowo gryf lamany sytuacja sie zmienia np.
Majac łamany lepiej kupic sobie gryf prosty 200cm , a jezeli zmaierzam bez lamanego cwiczyc to 180cm??;d doradzcie cos :D
I tak w ogole co to za roznica z ta dlugoscia bo wiem ,ze jest ale nie wiem o co w niej chodzi ...?? :D

No i tak jak juz polecialem z tymi pytaniami to jaki gryf lamany?? :P 120cm?
Jesli chodzi o rodzaj to mysle o sredniolamanym raczej. ;]

Zmieniony przez - Madan91 w dniu 2008-12-29 21:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 348 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7521
kup sobie gryf prosty 180cm i łamany 120cm

"Mamy moc w sobie więc dla równowagi Nie potrzebne nam sterydy, nie potrzebne dragi"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 724
Co myslicie o tym : http://allegro.pl/item518731108_zestaw_platinium_gryf_obciazenia_hantle_90kg.html

W dodatku moj brat ma kurs do lodzi(tam sie miesci ten sklep) jutro wiec moglbym odebrac sprzet wiec koszty przesylki nie wchodza w gre. Chodzi mi tlyko gryfy czy myslicie ze sa dobre.Looknijcie na parametry bo ja sie nie znam. czesc chwytna 105cm -nie za malo... ??

A moze te gryfy :http://allegro.pl/show_item.php?item=509652712 ??


Zmieniony przez - Madan91 w dniu 2008-12-30 23:03:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12654
Te gryfy są praktycznie takie same. Będzie dobrze.

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 724
Wiem , głownie chodzi mi o gryf prosty 200cm czy 180cm. Najgorsze jest to ze zdania sa sprzeczne. Jak myslicie czy 180 bedzie wystarczajacy zeby wszystko szlo tak jak powinno?? :P

A tak w ogole sa bardzo podobne , ale zapomniales powiedziec ktory zestaw bys wybral ?:D

Zmieniony przez - Madan91 w dniu 2008-12-30 23:29:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17311
ja mam 180cm i nie narzekam u kumpla jak cwiczyłem na 213cm to mi strasznie ciężarem nosiło na boki ale to chyba kwestia przyzwyczajenia ale polecam 180cm kupisz nie bd narzekał

,,Jest kasa,Jest masa''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1145 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12654
Wszystko będzie dobrze szło. A co do zestawu, pierwszy zestaw jest z obciążeniem, a drugi bez. Jak masz kasę, to bierz pierwszy. Takie jest Moje zdanie.

John. C. Maxwell, Postawa zwycięzcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 724
:) A co myslicie ogolnie o jakosci tego sprzetu ?? Czy bedzie wystarczajaco wytrzymaly, zeby sie nie gial przy byle czym ?

Sorry za uciazliwosc ale kasa idzie z mojego portfela :D

Zmieniony przez - Madan91 w dniu 2008-12-30 23:36:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja tyrka

Następny temat

ławka

WHEY premium