SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny trener zboczeniec!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 225
A może by tak załozyć odpowiednik więzienia tylko że dla pedofili, gwałcicieli i tym podobnych chipków... w więzieniu "zbiorczym" takim jak są teraz jest odizolowany żeby inni więźniowie go nie "naprostowali". Zresztą nie wiem czy taki zakład dla pedofili coś dawał...może by tak gwałcicieli i pedofilów przywiazywać do krzesła i dawać nóż do ręki ich ofiarom?... taki mały samosądzik :P

Nie ważne w jakim stylu walczysz; ważne żebyś był skuteczny...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Ani kastrowanie, ani zabijanie, ani więzienie i ciężkie roboty w ogóle rozwiązują problemu przestępczości seksualnej. A kto tu pisze, że z przyjemnością by pedofila wykastrował to sam jest sadystą i zboczeńcem

Pedofilem się człowiek rodzi i nie pomoże tu leczenie i kary. Dlatego największa nadzieja w urządzeniach tworzących "wirtualną rzeczywistość". Wtedy każdy będzie mógł się podłączyć, włączyć swój ulubiony "program" i seksualnie wyżyć. A kiedy już "nakarmi swojego demona" będzie mógł normalnie żyć w społeczeństwie (pracując, płacąc podatki, grając w tenisa, itd. itp...)

BTW, kiedyś jedna feministka powiedziała, że Mahomet był pedofilem, bo poślubił 11-stolatkę...

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
nie wiadomo czy pedofili jest o wiele mniej niż alkoholików bo mało które dziecko ma odwage się przyznac że tatuś wfista lub ksiądz je molestuje bo wstyd będzie na całą wieś dzieci w szkole się będą śmiać a mama się zdenerwuje z różnych badań wynika że od 10 do 30% ludzi było w młodości w różny sposób molestowanych ale jak jest na prawde nie wiadomo szczególnie w katolickiej polsce gdzie nasz najsłynniejszy pedofil Roman Polański jest przez autorytety moralne lizany po tyłku bo dostał oskara a psychologowie protestują przeciw nagonce prasy na samsona

moja była dziewczyna chodziła na terapie grupową ponieważ miała problemy w kontaktach z ludźmi okazało sie że na 12 chodzących tam osób ponad połowa miała w rodzinie pijaka a 3 osoby były molestowane z tym że o pijakach mówili od razu na 1 spotkaniu a osoby molestowane odważyły się o tym powiedzieć dopiero po kilku miesiącach spotkań jak grupa się kończyła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Przesadziłeś... O ile sobie przypominam, Polański "dobierał" się do 17-stolatki, która obecnie nie ma mu tego za złe, bo jak powiedziała, sama go prowokowała. Poza tym dziewczyna 17 lat a dziecko 10 lat to duuuuuża różnica.

A tak w ogóle to kilka lat temu we Wprost (albo w Polityce) napisali, że co szósty Polak jest pedofilem...(!) Czyli to nie jest żadna "plaga", bo zawsze tak było, a dzięki mediom po prostu ludzie wiedzą więcej. Nadeszła epoka, o której w Biblii było napisane, że "nadejdą czasy kiedy największe tajemnice będą głosić na dachach".

No i do obowiązku rodziców należy dokładne sprawdzanie instruktorów i nauczycieli na koloniach, obozach, oazach, czy jakiś innych "kółkach zainteresowań". Tylko, kurcze, jak to sprawdzać...?

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
"O ile sobie przypominam, Polański "dobierał" się do 17-stolatki"
to źle sobie przypominasz polański wykorzystał 13 latke podał jej wcześniej narkotyki i alkohol oczywiście nie poczuwał się do winy dziewczyny nawet nie przeprosił twierdząc że sex z dziećmi uprawia wiele osób a jego się szykanuje bo jest sławny biedaczek no ale cóż to nasz najsławniejszy reżyser więc trzeba przymknąć oko że jest zboczeńcem jak by to jakiś bezdomny żul zgwałcił dziecko nikt by go nie usprawiedliwiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Ok. Poszperałem w necie - i masz rację, 13-latka. Ale ona publicznie mu to wybaczyła. Oczywiście, sąd w USA dalej będzie go ścigał, bo to człowiek, który ma trochę kasy, więc prokuratorzy i adwokaci będą się starali mu ją wyciągnąć. Poza tym przez tyle lat na pewno paparazzi przyłapaliby go na dobieraniu się do innych dziewczynek, a o niczym takim nie wiem.
I trudno mi uwierzyć w to co piszesz, że powiedział. Mam nadzieję, że ta wypowiedź nie pochodzi z "Naszego Dziennika" albo jakiegoś brukowca...
A gdyby żul zgwałcił dziecko, też znalazłyby się autorytety, którzy by go usprawiedliwiali. Bo to dzięki takim autorytetom w więzieniach są i siłownie, i telewizory.

A teraz pytanie "retoryczne": dlaczego Chrystus wybaczył dziwce, złodziejom i mordercy, a nigdy nie wybaczył Faryzeuszom, którzy przecież niczego złego nie zrobili?

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
wybaczyła mu mając 30 czy 40 lat rodzine i dzieci pewnie miała juz dośc tej sprawy i chciała o niej zapomniec ale to że ofiara zboczeńca mu wybaczy nie oznacza że nie owinien on ponieść kary
z tego co pamiętam to sędzia najpierw wydał na polańskiego jakiś śmiesznie niski wyrok ale niewiele póxniej zobaczył jego zdjęcia w jakiejś herbaciarni czy piwiarni z nieletnimi dziewczynami wtedy się wk***ił i chciał go capnąć ale polański uciekł wtedy z usa (na 100% nie pamiętam czy tak dokładnie było)
w każdym razie fakt że żadnych nowych dowodów na działalnośc tego dewianta nie ma może świadczyć o tym że poprostu stał się ostrożniejszy
nie zgadzam sie z tym że jak by był biedny to też by go usprawiedliwiano robili by to najwyżej inni pedofil a teraz usprawiedliwia go prawie cała polska "elita"
ja to widze tak stary dziad który myśli że mu wszystko wolno wykorzystuje dziecko a później odwraca kota ogonem i twierdzi że to ta 13 latka go wykorzystała biedaczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
"zobaczył jego zdjęcia w jakiejś herbaciarni czy piwiarni"

Czyli widać, że te panienki same do niego przylazły. A to jest zupełnie inna sprawa.
Naprawdę, są panienki, które wolą dużo starszych facetów.
Poza tym w latach '70 Polański nie był jeszcze starym dziadem tylko 40-latkiem.

A baby potrafią być perfidne. Np. Monica Lewinsky, co dwa lata trzymała w szafie obspermioną sukienkę, żeby w odpowiednim momencie oskarżyć Billa Clintona o molestowanie...


Zmieniony przez - Alvy w dniu 2006-07-17 18:06:41

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4506
tak jak mówiłem to kobiety są wszystkiemu winne biedny polański bronił się bronił aż uległ 13 latce, w tej herbaciarni czy piwiarni to tez na pewno dziewczyny go zaczepiły jest przecież taki przystojny i postawny zresztą to zawsze dziewczyny podrywają facetów tylko w polsce jest na odwrót.
ciekawe czy jak by twoją nieletnią siostre, koleżanke lub w przyszłości córke zaczepiał polański to tez bys go usprawiedliwiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 271 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Wiesz, David Bowie miał w latach '80 już 40 lat, a na jego koncerty chodziły nieletnie panienki, które tylko czychały by go dopaść. Albo np. muzycy grupy Duran Duran: mają obecnie 50-tkę na karku, a na ich koncerty przychodzą także panienki. Były gitarzysta Duran Duran (ur.1956) w latach 1993 - 2000 na trasach koncertowych zaliczył około 800 kobiet (słownie: osiemset). Tak powiedział.

Tak więc nie możesz pisać, że to niemożliwe żeby młode panny leciały na Polańskiego.

Są kobiety co lubią facetów wyjątkowych i chciałyby mieć z takimi dziecko.
Wiek nie musi mieć znaczenia - przecież plemniki są zawsze młode

"Nie biorę kokainy, bo się boję, że mi wypali trzecie nozdrze."
(Woody Allen)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiady po Total Elemination 2006 [PL]

Następny temat

wywiad z MINOTAURO...

WHEY premium