SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny cykl masowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2173

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

81

Wzrost

171

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

118

Obwód uda

62

Obwód talii

81

Staż na siłowni

4-5

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B-3, W-5. T-1

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop, enan+wino+t3, meta,

Opisz swój plan treningowy

5x

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

4,5

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

bdb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10576
Dałeś dobry argument, być może za dużo chcę na raz. Jak byś widział to z DD? 16 tyg spokojnie można?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
DD możesz czy boldenon z testosteronem , możesz nawet cały rok to środki mało toksyczne oczywiście w przypadku nandrolonu inhibitor prolaktyny, przy tak długim okresie niezbędne hcg bite cyklicznie także, przy combo testo+boldenon również.

Moim zdaniem bez urazy, za bardzo kombinujesz ze środkami, nie lepiej pokombinować z dietą i treningiem i bazować na anaboliku i testosteronie manipulując dawkami estrami itd

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czemu nie skoro środek się rozkręca po 6? A to co napisałem to nie argument, bo Cię do niczego nie przekonuję, tylko piszę mniej więcej jak jest. Leciał bym po prostu dalej cypka, po oralach zrobił bym badania te co wypisałem, bo podroby dostaną po dupie na bank (co leci osłonowo?), dodał bym dd około 350 400 week, w razie wu podbił bym gdzieś testa, a dd leciał bym sobie spokojnie, ile tam potrzeba.


z czego składa się ten 1g tłuszczy, co to za tłuszcze, jakiego pochodzenia?


tak jak pisałem na początku i teraz wnc przypomina, coś na prl, ale nie bierz się za bromo.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-22 23:57:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10576
Mam dostęp tylko do bromo niestety, ponoć straszne saidy po nim zgadza sie?

1-x Cypionat 250mg e4d
1-16 DD 200mg e4d

Będzie ok? Nie trzeba nic więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na własnym przykładzie Ci nie powiem jak bromo, bo nie brałem, ale z tego co czytam jest nie fajnie.

tak, jak będzie zastój to testo up bo po metce może tak być, jak się spodoba to przeciągniesz dłużej.

a nawet metę bym szybciej odstawił.

a jeżeli później ma iść tren,to dd bym odstawił ze dwa tygodnie przed trenem, ona będzie jeszcze działać przez te dwa tygodnie,a nie nalozy się nandro na nandro,to nie będzie np skoku prl,choć niby tren się będzie rozkrecał,kiedy dd będzie schodzić,ale ja bym zrobił wlasnie tak.


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-08-23 01:38:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
bromo jest strasznie sidowy



Jak zaczyna się od 1/4tabletki bromergonu sidy i taperuje w górę można ten proces zminimalizować, w moim przypadku tak było.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
pompek93
Mam dostęp tylko do bromo niestety, ponoć straszne saidy po nim zgadza sie?

1-x Cypionat 250mg e4d
1-16 DD 200mg e4d

Będzie ok? Nie trzeba nic więcej?


Szkoda zdrowia na bromo szukaj cabaseru - na rynku jest go sporo.
Dość łatwo można kupić też apteczny dostinex który prywatnie chce sprzedać jakiś pani, bo odkąd zaszła w ciążę to już nie potrzebuje, a był drogi - trzeba tylko poszukać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o poradę Meta,Cypio,Deka,Master,Clen

Następny temat

Starośc nie radość ...

WHEY premium