SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejne pary GP

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 714 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6525
o matko! co oni powymyślali, skąd ten cmentarz i wogóle takie rozpaprywanie czyjegoś życia osobistego. czy mirek chce fedora na litość wziąć???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ta walka sie juz odbyła.:-/

To pomysl japoncow na przyciagniecie publicznosci i pokazanie w duzym skrucie zycie Miroslawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Widzę, że kolejna żarliwa dyskusja na temat jaki to Crocop chamem nie jest, a wszystko zaczęło się od tego, że nie widzi nic w Nastuli. Po prostu straszne, jak on mógł, powinnien powiedzieć "tak Nastula był rewelacyjny, on niedługo zdobędzie pas mistrza, zaszczytem będzie jak mi skopię d.u.p.ę..." czy tak miał powiedzieć żeby polscy forumowicze się go nie czepiali? Po prostu ocenił ocenił jego występ, moim zdaniem wcale nie odbiegającym znacznie od rzeczywistości.
Nie wiem jak można przypuszczać, że Mirko to burak. Po czym niby, co takiego zrobił? Chyba nie po tym co wyżej wspomniałem? Do Fedora - swojego największego rywala odnosi się za szacunkiem, generalnie nie krytykuje żadnego ze swoich zawodników (Ba! nawet wypomniał Fedorowi, że traktuje swoich kolegów z teamu jako mięso armatnie dla niegoa których on sam darzy respektem), nie wydurnia się jak to ostatnio zaprezentował Chute Boxe po walce z Rua - Coleman. Nie jest wylewny i dlatego nie podoba się amerykanom, którzy lubią twardzieli jak Baroni czy Coleman, a to, że wierzy w swój sukces to zrozumiałe - każdy fighter powinnien w to wierzyć.
Nogueira drze się na Fedora? Nie wydaje mi się a sytuacja opisywana wyżej prawdopodbnie jest opisem reakcji Noga i Fedora na porażkę CC z Randlemanem. Nog przy tym jest jest strasznie podniecony, ale nie drze się na Fedora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8100
A co Fiedia nawija w swoim ojczystym podczas oglądania walki Alexa i Mirka? Nie znam rosyjskiego takze nie wiem, a ciekawi mnie czy to bluzgi na brata/sedziego/Mirka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
te bluzgi pewnie były na Mirasa,ale akurat to mnie nie dziwi.Jakby mój brat obrywał od kogoś pewnie też bym klnął na tego gościa

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Dzi.wka, j.eb.an.a w ry.j suka, stop i dalej niewyraznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8100
Hm emocje wziely gore nad profesjonalizmem, jezeli te bluzgi byly skierowane w Mirka. To ring, brat nie wylapywal od byle kogo i byle gdzie w sumie. Niespodziewałem sie po sympatycznym Fiedi takich slow w strone Mirka, nawet jesli ten znokautowal jego brata. No ale, kazdemu moze sie zdarzyc wsciec. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20005
Przecie nie mówił tego serio. Ja też nie raz jak ogladąm walki na żywo to klnę na zawodników których lubię

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
No tak...Fedor na pewno też klął na Mirka z sympatii

Ale właśnie...te wszystkie insynuacje odnośnie Crocopa są na takim samym poziomie i są tak samo uzasadnione, co potencjalny tekst, że "Fedor jest wulgranym prostakiem", bo sobie porzucał mięsem, gdy zobaczył jak CC oklepuje jego brata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Wracając do tematu...najnowsze wieści (na razie nie potwierdzone) to, że Yvel ma zawalczyć z Zentsovem w GP. Jeśli to prawda to jestem mocno zawiedzony. Oni sobie nie zasłużyli na udział wg mnie.

Źródło: http://www.fighttalk.nl/pages/news.php?news_id=130&PHPSESSID=05bec9109491965122d9434f6c9e8962

Jeśli to prawda to już znamy wszystkich fighterów i ostatnie dwie pary to będzie któraś kombinacja następujących 4 fighterów:

Tsuyoshi Kohsaka
Antonio Rodrigo Nogueira
Wanderlei Silva
Mark Hunt

Osobiście mam nadzieję, że to jednak fałszywa informacja i ani Yvel, ani Zentsov nie wystartują!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z Murilo "Ninja" Rua w Warszawie! - 13 kwietnia

Następny temat

Cris Cyborg

WHEY premium