SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koks a dentysta:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2355
Witam

Jestem w drugim tygodniu cyklu, meta, deca i teść prolo. Byłem dzisiaj u dentystki, i dała mi arsen do zęba i zalepiła, zeby zatruć nerw. Czy mogę nadal kontynuować cykl, nie zajdzie jakaś niechciana reakcja??

Pozdro dla wszystkich koksowników
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3406
co ma piernik do wiatraka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2355
Sam niewiem, ale wiesz, arszenik, może sie z koksem zmieszać i mi biceps odpadnie, albo coś w tym stylu:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
O MOJ BOZE!!!!! a powiedz mi stary, czym sie rozni testosteron podawany z zewnatrz od tego co masz w sobie?? uwazasz ze od nadmiaru hormonow w polaczeniu z jakims gownem w zebie ci sie cos stanie? coraz ciekawsze tematy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2355
asdf0r - Kto pyta nie bladzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
a znasz zasade rycerza? nawet jak sie nie wie to sie milczy, zeby nie robic z siebie idioty z pewnoscia nie bedziesz bladzil - ale bedziesz postrzegany jako czuba nie myslacego logicznie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nolva a meta

Następny temat

pomoc z cyklem!!

WHEY premium