SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kobe - nowe fotki !!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Po pierwsze myśle ze Kobe jest dorosłym człowiekiem i nie w głowie mu zabawy z poszerzaniem sobie ręki
Po drugie już ustaliliśmy ze zdjęcie jest po treningu a więc ręka napompowana(chyba ze ćwiczył nogi albo brzuch)
Po trzecie reka na zdjęciu jest na pierwszym planie a więc jest optycznie powiększona
Po czwarte Kobe nie napisał ze na tym zdjęciu w tym okresie ramie miało 43cm


BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
A po piąte widze ze nieżle Ci się udało pomniejszyć ramie.Trzeba będzie się bardziej przyglądać Twoim fotkom jak masz taki talent hihi

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie Kobe prosil o ocene foty a nie o weryfikacje wielkosci lapska.
Dajcie juz spokoj.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe tak wogóle to mamy śmieszną sytuację, bo z reguły to ludzie wpisują sobie więcej w profilu niż wygląda to na zdjęciu (czasami naprawde aż do przesady), a u ciebie jest na odwrót - dla mnie profil jest zaniżony jakbyś wpisał np.47cm w bicu to bym nawet nie jęknął

Dobra, nie ma sie tu rozwodzić nad tym, czy zdjęcie jest prawdziwe czy nie, specem od fotografii nie jestem, więc o tym czy zdjęcie nie jest "stuningowane" wie najlepiej Kobe. Jeżeli się myle, to masz powód do dumy, i nie widze powodu aby się obrazić (ja bym się cieszył jakby ktoś mi powiedział że wyglądam na więcej niż realnie mam) i szczerze ci gratuluje. A jeżeli nie... twoja sprawa. Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehhe no prosze jakie wprawne oko... jak dla mnie to wszystko wyglada ok. no ale tytanic miał być niezatopialny. jak wydać wystarczy ze raz ktoś podpadnie lewymi fotami na forum a liczba podejzeń wzrasta. ;)

grosz do grosza, zbierzesz pół kosza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Acid masz racje jest mniejsze ale czy duzo to nie wiem , napewno 1 cm , wez pod uwage to , ze sa to zdjecia z letniego okresu gdzie waze napewno kolo 5 kilo mniej , jak sam napewno wiesz zdjecia robione przodem optycznie zmnejszaja ramie , poza tym robione sa zupelnie na sucho bez jakiejkolwiek pompki. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, tak jak napisałem strone wcześniej, nie rozwodźmy już się na tym

Nie mówie, że kłamiesz, tylko być może tak wyszło zdjęcie i mówisz prawdę. Ale wiesz, wątpliwości zawsze jakieś pozostaną, zwłaszcza, że dosyć często pojawiają się tu różne buraki, które np. wysyłają nie swoje zdjęcia.

I gratuluje sylwetki, naprawde jestem pod wrażeniem (wiem jak to jest z budowaniem masy będąc wysokim ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Trzeba będzie się bardziej przyglądać Twoim fotkom jak masz taki talent hihi"

heheh no, tak naprawdę to waże 40kg przy 200cm wzrostu, a wszystkie zdjęcia stuningowałem

a poważnie mówiąc, to moje wymiary można zweryfikować na real, bo często jeżdze na zawody (oczywiście jako kibic) kulturystyczne i zawsze możemy się ustawić. zresztą już paru modów mnie zna na priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"zwłaszcza, że dosyć często pojawiają się tu różne buraki, które np. wysyłają nie swoje zdjęcia."





"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>> Kobe - wrzuć zdjęcia bez koszulki. Jak masz klatkę równie ładną co biceps to może cię na jakieś zawody wyślemy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cichy-Figa (Dawne czasy...)

Następny temat

Znacie mnie z tej strony?

WHEY premium