SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kloc i Przyjaciele %) - szpam post xD

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 228217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Dziękuję miło mi,ale chyba za wcześnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
To się ciesz,że młodo wyglądasz.Mi dawniej dawali więcej niż moja siostra co jest starsza ode mnie o 5 lat
Ja właśnie maluję paznokcie bo mi się lakier znudził no i brwi też będą później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051


tak wygladam na codzien teraz zdjecie zrobilam -przy okazji pokaze wam jak ladnie mam wyregulowane brwi, jak co to mam dluzsze wloski nie mam juz krodkich jak kiedys... patrzac na mnie powiedzilabys ze za rok bede mezatka ?

uch ja sie musze wziasc za zapuszczanie pazurkow ale jakos mi to nie wychodzi :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1491 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22094
Niunia.. rok to duzo czasu, mysle ze w tym czasie nie jeden Cie jeszcze zbalamuci

Btw pucuchy jak u chomika

Zmieniony przez - evils_toy w dniu 2007-04-05 15:19:12

Ciężar jest Bogiem, trening - nałogiem, życie - zabawą, siła - PODSTAWĄ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja bym Tobie nie dala 17 lat ! tak z 19-20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
oj raczej watpie! kiedys myslam wogule ze bede stara anna ze zaden facet takiego kurdupla nie bedzie chcial a tu sie okazuje ze za roczke slub... i pomyslec ze moj mezczyznal mnie przez te zakrecone forum haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
No brewki spox Zrobiłabym lekką hennę i nie trzeba by było malować kredką.
No faktycznie młodo wyglądasz U mnie w grupie na kosmetyce jest dziewczyna 19 letnia ma roczne dziecko, waży pewnie ze 40 kg i jak ją zobaczyłam to pomyślałam że chyba wcześniej skończyła szkołę średnią tak młodo wygląda no ale to już tak jest na świecie
Czasem ciężko zapuścić pazurki zwłaszcza jak one są słabe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18051
oj raczej watpie! kiedys myslam wogule ze bede stara panna ze zaden facet takiego kurdupla nie bedzie chcial a tu sie okazuje ze za roczke slub... i pomyslec ze moj mezczyznal mnie przez te zakrecone forum haha <tak szczerze to odbil mnie innemu ale tylko dlatego ze w tamtym zwiazku nie bylo ok i podebral mni kolesiowi po 4 latach bycia razem> ale nie zaluje! mimo faktu ze co weekend musze jezdzic po 3h pociagiem by sie dostac do mojego faxceta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ja tez mam strasznie slabe
jedyny ratunek to tipsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Ratunek jak ratunek.Później będziesz miała jak papier cieniutkie
Widziałam już nie raz jak panny mają to zrobione to niektóre fatalnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAJ KiF - wybierzcie (spośród zgłoszonych)

Następny temat

Ocencie i poradzcie poczatkujacemu...

WHEY premium