SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kliczko 113 kg vs Fury 120 kg 24 Października w Niemczech !!!! 233 kg na ringu ;)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9303

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Face to Face






Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2015-09-23 16:15:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
10 kg mniej niz w temacie

Kliczko 111,5
Fury 112

Fury wostatnich walskach 117 119 124


Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2015-11-28 00:40:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
FURY ZAGROZIŁ, ŻE SIĘ WYCOFA. PO DWÓCH GODZINACH JEST POROZUMIENIE

Na kilka godzin przed jedną z najbardziej wyczekiwanych walk bieżącego roku Tyson Fury (24-0, 18 KO) zagroził, że się wycofa i nie stanie wieczorem na ringu w Dusseldorfie naprzeciw Władimira Kliczki (64-3, 53 KO).

Fury i jego współpracownicy są niezadowoleni ze stanu, w jakim znajduje się ring na stadionie ESPRIT arena. John Fury, ojciec zawodnika, stwierdził, że ring jest jak trampolina, z kolei promotor Mick Hennessy podkreślił, iż gąbczasta nawierzchnia stanowi zagrożenie dla zdrowia.

Asif Vali, agent Anglika, dodał, że problem jest bardzo poważny. - Jeżeli nie zostanie rozwiązany, walka może zostać odwołana. Nigdy nie widzieliśmy czegoś takiego. Bez trudu można tutaj skręcić kostkę - oznajmił.

Znany brytyjski dziennikarz bokserski Steve Bunce nadmienia, że przy takim ringu cała strategia Fury'ego może legnąć w gruzach. - Ludzie od Fury'ego mówią, że obóz Kliczki umieścił pod materiałem trzy warstwy pianki. Zrobili to pewnie dlatego, że widzieli dużo walk Fury'ego i wiedzą, że on jest bardzo mobilny. Poruszanie się w ringu to jego plan na tę walkę, będzie próbował sprawić, aby Kliczko za nim gonił. W tej chwili jest impas, trwają negocjacje - oznajmił.

AKTUALIZACJA: Ostatecznie wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Agent Fury'ego poinformował na Twitterze, że po dwóch godzinach negocjacji osiągnięto porozumienie. - Czas na walkę - napisał.


http://www.bokser.org/content/2015/11/28/161327/index.jsp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
bedzie na co zwalic w razie czego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sądze.

Kliczko ciągle kombinuje jak koń pod górkę - a to rękawice, a to bandaże, teraz dam sobie głowę uciąć że ring rzeczywiście był za miękki.
Wszystko żeby wytrącić rywala z równowagi.Żenujące.
Dziwne że rzadko kiedy mu coś przeszkadza w walkach z leszczami - Mormeck, Lapai. Chisora dobrze zrobił wtedy przed walką z Witalijem.

Jak się walczy na miękkim ringu bokserowi dużo ruszającemu się wiadomo.W rumble in the jungle też był problem z podłogą i Ali mówił po latach że w dużej mierze dlatego zmienił taktykę.

Mam nadzieję że Tyson posadzi tego antyboksera na dup**.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Chyba każdy po cichu liczy na sensację ale czy się doczekamy? Fury zjechał z wagi być może jest w życiowej formie ale czy to wystarczy na Włada? Czy Klitschkę dopada już powoli ojciec czas, czy Fury trafi go jakimś potężnym ciosem w jego jakże wątpliwą szczękę... Chciałbym to zobaczyć na prawdę ale daję Furemu niestety maksymalnie 30% szans na zwycięstwo.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
no Kliczko młodszy nie bedzie, na każdego przyjdzie pora może to dzis;)
mi wynik w sumie obojętny ale byle była w miare ciekawwa walka, w miare chociaż...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Fury jest na pewno lepszy niż Wach,ale ma inny rodzaj obrony i może dostać KO.

Ja,to się obawiam braku doświadczenia Furego.Niedawno oglądałem sobie kariere Włada i on takiego "stresa" jak ma Fury miał już ze 20 razy i zawsze z niego umiejętnie wychodził.Jedna z ważniejszych walk kształtujaca charakter i taktyczność dzisiejszego Włada to Tony Thompson I.

Faworytem Wład.Tyson ma "bronie" w arsenale,ale to doświadczenie.

Musi pokazać przy takim doświadczeniu "GENIUSZ".Zobaczymy ja swoje typy podałem na 1 stronie i się ich trzymam.

Pocieszające jest,to,że on wie na czym polega styl Kliczki i będzie chociaż próbował załadować w jego słabe punkty.


Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2015-11-28 20:19:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Czyli jednak całya czas Kliczko;)
Wiadomo Fury jest dużo lepszy od Wacha chociaz w ost walkach Mariusz nic nie pokozal a z Kliczko na dobrym koksie najlepsza walka i dyspozycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam nadzieję że to pajacowanie Tyson`a tylko dla publiki. :)
Kliczko mega asekuracyjnie na razie.

Jak wasze wrażenia ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Technika kopnięc

Następny temat

szukam partnera trenigowego z Wieliczkio do FMA

WHEY premium