SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095


Witam
Jak widać na zdjęciu mam słabo rozwiniętą klatke :/. Kiedyś byłem grubszy, ale przez ostatnie 2 lata sporo schudłem i jedynie troche tluszczu mi zostało na klatce i brzuchu. (w wieku <11lat byłem strasznie chudy, pozniej do 14 lat byłem grubszy i teraz znowu schudłem)
Mam 196cm wzrostu i waze 87kg
Nie jestem do końca pewny czy to pozostały tłuszcz po tym jak byłem grubszy czy to genetyka taka :]
Prosze o pomoc
pzdr

Zmieniony przez - Keka91 w dniu 2007-11-29 18:34:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie problem tylko klatki, ale widzę że również brzucha, pewnie nóg i ogółem całego ciała.
Główne zdanie ma dieta - jak się odżywiasZ?
Oraz jakie formy aktywności uprawiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095
Do tego czasu jadłem co popadnie, a teraz mam taką diete, ze rano jem płatki,na obiad ryz z kurczakiem albo ryba i na kolacje jajka i jeszcze jakies mniejsze posilki w miedzy czasie + białko. Teraz zaczałem 3 razy w tygodniu chodzić na siłownie.
Własnie nogi nie są grube jak na moj wzrost. Tak ogolnie w ubraniu to wyglądam na chudego przez ten wzrost. Gdybym załozyl jakies obcisłe spodnie to chyba nogi wyglądały by jak patyki :]
Rece też mam chude. Tylko brzuch i klatka jest taka :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095
A i przez ostatnie 6 lat trenowalem kosza, ale przestalem bo mam kontuzje barku :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chodzisz na siłownię i miałeś kontuzjowany bark to kup jakieś suplementy wsomagajace pracę stawów - glukozaminę, omega3...
Co do odżywiania to widzę że nie za dobrze u Ciebie z nim. Jedz 4-6 posiłków co 2-3 godziny, w każdym białko, tłuszcz, a węgle najlepiej około treningowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
Rob ABS II, cwiczenia na rzeźbe, no i aeroby i dieta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 383
highflyer to powiedz mu od razu co to jest ABS ... to ze ty wiesz co to jest ABS to nie znaczy ze on bedzie wiedzial.

Sry za spam ale poioslo mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
Tutaj Jest wszystko dokłądnie opisane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3452
Ej sory mozna jakos posta edytowac, bo chcialem Url wsadzic ale sie cos pokrecilo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 383
niestety nie mozna ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc w ułożeniu mi dziety.

Następny temat

~Masa Wdług Michas1~

WHEY premium