SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiya startuje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Witam dziewczynki jestem nowa na forum, próbowałam cgyba wszystkiego ale nie mogę sobie ułoży jakos makro i treningów. Wiec jeśli mogłabym liczyć na waszą pomoc byłabym wdzięczna. Dojade do pracy to ogarne wszytsko na spokojnie i opisze po krótce co ja za stwór .

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: kiya
WIEK: 34
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 1,5 roku

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 77
WZROST: 164
OBWÓD RAMIENIA: 33
OBWÓD ŁYDKI: 39,5
OBWÓD UDA: 58,5
OBWÓD BIODER: 107
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 92
OBWÓD TALI
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 99,5

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING?
przede wszystkim schudnąć bo doskwierają mi bóle kręgosłupa i mieć fajną sylwetkę wysportowaną
czyli zgrabne, jędrne ciało bez cellulitu

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: brak
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: skolioza
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: brak
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
tak dukana 8 lat temu 4 miesiące schudłam 15 klio, i w zeszłym roku przy regularnych biegach 8 kilo doszłam do wagi 65 z
dietą MŻ i miałam gdzieś 1600 kcal


****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - zrzut kilku dni z dziennika żywieniowego na www.potreningu.pl? 
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
przy obecnej wadze tyje nie umiem dobrać sobie diety i poradzić z treningami oprócz biegów nie wiem jak zabrać się za
inne ćwiczenia
Zrzutu dziennika jeszcze nie mam ale od jutra zacznę wpisywać
****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE
nie
mam hantle po 4 kilo każdy, gumę do ćwiczeń i sztangę 42 kilo

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - podaj nazwy ćwiczeń, ilość serii, ilość powtórzeń w seriach, obciążenia w kolejnych seriach
teraz od 3 miesięcy wróciłam do biegania co 2 dzień około 5 kilometrów. Nie biegam dużo kilometrów bo mi ciężko. Stan taki jest to jest moja wina i zdaje sobie z Tego sprawę . w tym roku 2 razy byłam w szpitalu jeden raz z powody bakterii która złapałam drugi na usuniecie zęba z zatoki wiec to mnie rozleniwiło jeszcze bardziej. Bardzo źle czuje się sama ze sobą i nie bardzo wiem jak mam się za wszystko zabrać . Wiec zapisałam się do Was żeby prosić o pomoc i kilka fachowych rad . Pracuje w gabinecie stomatologicznym jako higienistka stomatologiczna wiec praca raczej siedząca ...












Zmieniony przez - kiya123 w dniu 2016-10-06 13:00:06

Zmieniony przez - kiya123 w dniu 2016-10-06 13:20:41

Zmieniony przez - kiya123 w dniu 2016-10-06 13:32:17

Zmieniony przez - kiya123 w dniu 2016-10-06 15:07:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Paprykarz i wedliny sa domowej roboty moja tesciowa i tesc sami duzo robia i moja tesciowa bardzo zwraca uwage na chemie w jedzeniu a nie znalazlam nigdzie w tych spisach produktów: domowej roboty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
zdjęcie tyłu wrzucę jak zrobię w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Witaj wrzuć jeszcze zrzut z potreningu.pl z wprowadzonymi posiłkami z 2-3 dni. Masz dostęp do siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Właśnie nie mam ja dopiero mam czas ćwiczyć o 19-20 niby maja nam zbudować na osiedlu ale to pod koniec roku. Więc na razie musiałaby radzić sobie w domu. Od dziś wpisuje powoli dziennik więc myślę ze codziennie bede wrzucać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A gdzieś w okolicy? Nic kompletnie nie ma? Powiem szczerze, że samym bieganiem wiele nie zdziałasz. W pewnym momencie może wręcz utrudniać proces odchudzania. Tak czy inaczej warto choćby dietę doszlifować, bo efekty z pewnością będą jak się zrobi porządek w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Właśnie nie ma bo to osiedle domków jednorodzinnych, jedyne zajecia jakie mamy to w szkole jakis prowizoryczny fitness. Jedyne co mamy to taki bardzo mały atlas w ogrodku. Dlatego też mamy sztange.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A to już zawsze coś. Jakie są obciążenia do tej sztangi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
42 kilo ale chcemy dokupić jeszcze coś. Aha i drążek wisi w drzwiach do podciagania, ja mam ciężarki po 4 kilo każdy i pp 2 kilo każdy + guma do ćwiczeń. To wszystkie sprzęty jakie mamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Tak mniej wiecej dzis,
Pierwsze śniadanie 7:30
Drugie sniadanie okolo 11
Potem cos skubne typu jablko okolo 13:30
Obiad 16:30 -17
Kolacja kolo 20:30 albo wcale



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 83
Sobota


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Mało czytelne te zrzuty ale widać ze dieta kiepska. Kalorii za mało, stawiałabym na 1700-1800, jakies 100 g białka, 60-70 g tłuszczu, reszta ww. Wyrzucamy produkty przetworzone, czyli paprykarz, wędliny, ograniczamy chleb. Jogobelli, ferero, ciastek, kisieli nie skomentuję Dobra skomentuję - do wywalenia. Nie skubiemy jedzenia, jemy normalne porcje 3-5 posiłków, jak Ci tam pasuje. A dlaczego nie skubiemy, nie jemy przekąsek, nie podjadamy - zacytuję pana LukaszaK , który przy podaży kcal na poziomie 1800-1900 zalecał 4 posiłki

dla wielu osób konsumpcja posiłków zawierających mniej niż 350-400 kcal może nie być wystarczająco satysfakcjonująca. Być może również część osób potrzebuje większych ilości białka podczas pojedynczych posiłków (> 15-20 g), żeby w odpowiedni sposób modulować stężenia hormonów, takich jak grelina i peptyd YY:
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20339363 

Poza tym jest trochę badań wskazujących, że ciągła podaż aminokwasów prowadzi do zjawiska utraty "wrażliwości" mięśni szkieletowych na stymulujący syntezę białek mięśniowych wpływ aminokwasów ("refractory response"). Obniżenie stężenia aminokwasów we krwi podczas dłuższej przerwy między posiłkami (minimum 3-4 godziny) pozwala przywrócić wspomnianą wrażliwość.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile razy w tygodniu ćwiczyć

Następny temat

DT angkie _ czas porządnie zacząć

WHEY premium