SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kim jest Grzegorz?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 689
Znalazłem fajny filmik na you tube.Kyokushin vs Muay Thai 1962r.
W filmie się pojawia tajmnicza postać Grzegorza z Polski.Co widać po walce całkiem niezły zawodnik .Może ktoś wie coś więcej o tym człowieku?



Lepiej spłonąć niż gasnąć powoli....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
Tak Grzegorz Jóźwiak wyjechał do USA i juz w latach 90-tych zajmowal sie karate Oriental,w ktorym posiada 7 dan bardzo rzadko spotykane w Polsce.Mam certyfikaty w Oriental podpisywane przez niego.A obecnie mamy sekcje w JG i dzis mialem okazje osobiscie poznac Pana Grzegorza Jozwiaka na treningu ku zaskoczeniu innych.Przyjechal z USa do Polski podleczyc sie z powodu zdrowia.Lata niestety leca...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
Kto myślał że chodzi o Rasiaka??

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kto by powiedział,że wtedy w Polsce byli zawodnicy trenujący Karate,obojętnie której odmiany????
Chinal-A może to nie Rasiak?Tylko Grzegorz Brzęczyszczykiewicz,miejsce urodzenia Chrząszczyce,powiat Łękołody

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 762 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4190
Ale ja nie powiedziałem , że to Rasiak

Wielu z nas pada pod ciosami losu na ringu życia, ale tylko arcymistrzowie potrafią się podnieść
i wziąć srogi odwet za porażki.


,, W miastach gdzie koszaruje wojsko , dziewczęta szybciej dojrzewają"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 689
Właśnie.Kto by pomyślał że w tym czasie ktoś w Polsce trenował karate? Z tego co wiem to początek lat 70.Ale możlwe że ktoś ćwiczył zagranicą a reprezentował Polskę?

Lepiej spłonąć niż gasnąć powoli....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No właśnie,Karate w Polsce dość późno zostało spopularyzowane.Sam jestem ciekaw historii tego gościa,bo miałem kiedyś epizod karatecki w swojej historii treningowej.Pozdrowienia

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 52 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 209
Według mnie to Grzegorz Jóźwiak, 2 dan ( teraz nie wiem który ale kiedyś miał) i zdaje się jest w USA. Jak pamiętam to chyba 5-krotny mistrz Polski....ale mogę pleść bzdury :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Sądzę, że Grzegorz to w tym przypadku nazwisko, nie imię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 52 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 209
No, ja myślę, że jeżeli film kręcili Japończycy, to mają oni takie samo pojęcie o polskich imionach i nazwiskach jak my o japońskich. Takie pomyłki już widziałem na kasetach z Mistrzostw Świata z lat osiemdziesiątych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Słusznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Pewnie tak. Swoją drogą ciekawie jest zobaczyć, że o ile ówczesne muay thai nie różni się praktycznie od dzisiejszego, to jeżeli chodzi o kyokushin różnica jest niesamowita...

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice Masters na początek

Następny temat

Afera w wojsku

WHEY premium